Lp Karta Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kołakowska Iga Gdańsk Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
2 Łaga Dorota Lubocino Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
3 Konkol Wojciech Puck Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
4 Łaga Tymoteusz Lubocino Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
5 Konkol Bartosz Puck Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
6 Bakhovskyi Pavlo Gdańsk Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
7 Ivaniuk Yeva Kyiv Ukraina Kids Run (dzieci 3-7 lat)
8 Mielewczyk Paweł Gdynia Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
9 Mielewczyk Marcel Gdynia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
10 Kruk Filip Mrzezino Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
11 Kruk Urszula Mrzezino Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
12 Hirt Karol szemud Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
13 Hirt Karolina szemud Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
14 Hartyn-Leszczynska Maja szemud Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
15 Hartyn-Leszczynska Zuzanna szemud Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
16 Połomska Nel Tuchom Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
17 Lubomska Zuzanna Tuchom Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
18 Raźniaczyk Zuzanna Tuchom Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat) Przedszkole Dobrzewino
19 Raźniaczyk Marcel Tuchom Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat) Szkoła społeczna dobrzewnino
20 Wojewoda Emilia Jeleńska Huta Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
21 Sałata Zuzanna Przodkowo Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
22 Bresinska Kalina Jeleńska Huta Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
23 Meyer Zuzanna Luzino Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat) LUK-CONNECT TRI TEAM
24 Meyer Jakub Luzino Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat) LUK-CONNECT TRI TEAM
25 Jakubiak Leon Lisewo Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat) Przedszkole bajkowe bolszewo
26 Dutkiewicz Nel Sopot Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat) Przedszkole 12 Sopot
27 Ustarbowska Milena Starzyński Dwór Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
28 Ustarbowski Maksymilian Ostrołęka Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
29 Ustarbowska Wiktoria Swarzewo Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
30 Ustarbowska Maja Swarzewo Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
31 Bieszke Hanna Czaple Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat) Sporting Leźno
32 Grubba Oskar Koleczkowo Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat) SP 16
33 Sirocki Dawid Jeleńska Huta Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
34 Dobaczewski Borys Rumia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat) Ptysiowe przedszkole
35 Korjat Lena Gdynia Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat) Endure Team
36 Korjat Leon Gdynia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
37 Sirocki Karol Jeleńska Huta Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
38 Sirocka Olga Jeleńska huta Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
39 Jarzembowska Hanna Kamień Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
40 Dawidowska Lidia Lębork Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat) UKS „Siódemka”
41 Weta Wiktoria Lębork Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat) UKS „Siódemka”
42 Formella Edyta Luzino Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
43 Gołuńska Klara Rumia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
44 Gaffke Tymoteusz Luzino Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
45 Gręda Jakub Gdynia Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat) Trek Gdynia Młode Wilki, SP 40 Gdynia
46 Ćwik Leonard Gdynia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
47 Ćwik Sonia Gdynia Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
48 Ćwik Alicja Gdynia Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
49 Ostrowska Julia Lębork Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat) UKS „Siódemka”
50 Kosicka Zuzanna Gdynia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
51 Kosicka Julia Gdynia Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
52 Kosicki Tymon Gdynia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat) POD KASZTANAMI
53 Janiak Lena Gdynia Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
54 Janiak Tymon Gdynia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat) Przedszkole pod żaglami
55 Wiosna Piotr Karczemki Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
56 Wiosna Marcelina Karczemki Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
57 Wiosna Krzysztof Karczemki Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
58 Pawłowska Laura Gościcino Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat) LUK-CONNECT
59 Juziuk Maria Gdynia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
60 Juziuk Oliwier Gdynia Kids Run (dzieci 3-7 lat)
61 Pawlicki Tymoteusz Gdynia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
62 Woźny Julia Małkowo Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
63 Sasim Ines Koleczkowo Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
64 Hojda Paweł Gdynia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
65 Wawiernia Antoni Gdynia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
66 Stukan Maja Sopot Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat) Epicentrum
67 Trendel Ksawery Gdynia Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat) SP 39 Gdynia
68 Sasim Iwo Koleczkowo Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
69 Trendel Olaf Gdynia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat) SP 39 Gdynia
70 Trendel Ignacy Gdynia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat) Przedszkole 29 Gdynia
71 Konkel Julian Gowidlino Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
72 Pawlak Leon Rumia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat) Ekopuchatek Reda
73 Karpowicz Julia Rumia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
74 Zgryza Bartosz Zbychowo Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
75 Hinz Gracjan Dąbrówka Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
76 Hinz Nikodem Dąbrówka Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
77 Pohl Zofia Gdynia Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
78 Jetter Janina Rębiska Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
79 Wojciechowska LENA Lębork Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat) UKS „Siódemka”
80 Michańska Karolina Kowale Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
81 Kreft Bruno Gdynia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
82 Kreft Inga Gdynia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
83 Miotk Jakub Łebno Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
84 Miotk Kajetan Łebno Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
85 Machowski Marcin Koleczkowo Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
86 Ostrowska Daria Lębork Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat) UKS „Siódemka”
87 Malepszy Wojciech Rumia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat) Przedszkole Maluszkowo w Rumi
88 Malepszy Antoni Rumia Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat) SP. Nr 6 w Rumi
89 Czwatschka Kacper Puck Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
90 Czwatschka Jakub Puck Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
91 Jankowska-Pietryk Laura Gdańsk Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
92 Grubba Mikołaj Gdynia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat) Przedszkole pod "Modrzewiem"
93 Grubba Kacper Gdynia Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat) Zespół Szkół Katolickich w Gdyni
94 KWAPISZ ANTONINA SOPOT Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat) TSUNAMI-TRI
95 Król Aleksander Gdynia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat) LUK-CONNECT TRI TEAM
96 Król Marcelina Gdynia Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat) LUK-CONNECT TRI TEAM
97 Sadoch Michał Warszawa Polska Aquathlon (dzieci 8-15 lat)
98 Sadoch Bartosz Warszawa Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
99 Krasiński Kacper Koleczkowo Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)
100 Krasińska Kornelia Koleczkowo Polska Kids Run (dzieci 3-7 lat)


Wyświetleń: 4219

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ