Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AFANASSIEVA Emilia | Kuraszewo | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | ||
2 | Kaliszewicz Mateusz | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | ||
3 | Terebun Szymon | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | KS Podlaskie Białystok | |
4 | Terebun Mikołaj | Bielsk Podlaski | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | KS Podlaskie Białystok | ||
5 | Witoszko Piotr | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Orzeł Kleszczele | |
6 | Białożyt Paweł | kleszczele | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Orzeł Kleszczele | ||
7 | Łaszkiewicz Patryk | Czeremcha | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | ||
8 | Łukaszewicz Antoni | Czeremcha | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Czeremcha | |
9 | Józefczuk Krystian | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Tlenowa radość | |
10 | Styś Oskar | Łochów | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Lecę Bo Chcę | |
11 | AFANASSIEVA Eulalie | Kuraszewo | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | ||
12 | Miszewski Tymon | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Sp kleszczele | |
13 | MISZEWSKA Kornelia | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Sp kleszczele | |
14 | Jastrzębska Nikola | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Sp kleszczele | |
15 | Olesiuk Wiktoria | Dobrowoda | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Orzeł Kleszczele | |
16 | Olesiuk Krystian | Dobrowoda | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Orzeł Kleszczele | |
17 | Filiński Wojciech | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Orzeł Kleszczele | |
18 | Czykwin Mikołaj | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Bieg Tura | |
19 | Januszewicz Jakub | Dobrowoda | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Sp kleszczele | |
20 | Wiercińska Dominika | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Orzeł Kleszczele | |
21 | Konachowicz Helena | Lublin | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | KU AZS UMCS Lublin | |
22 | Olesiuk Patryk | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Orzeł Kleszczele | |
23 | Chmielewska Judyta | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Orzeł Kleszczele | |
24 | Konachowicz Jan | Lublin | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | KU AZS UMCS Lublin | |
25 | PUSZKAREWICZ NINA | CZEREMCHA | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | ZSP Czeremcha | |
26 | Polak Aleksandra | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Sp kleszczele | |
27 | Borkowski Karol | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Sp kleszczele | |
28 | Wiercińska Kinga | Kleszczele | Polska | Bieg dziecięcy i młodzieżowy - 1500 m | Orzeł Kleszczele | |
29 | Zielinko Łukasz | Klepacze | Polska | Bieg główny - 10 km | ŻuberTeam | opłacono BM |
30 | siemieniuk jarosław | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny - 10 km | BIEGAM bo LUBIĘ | opłacono BM |
31 | Białożyt Adrian | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
32 | Pianka Krzysztof | Kleosin | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
33 | Oniszczuk Marcin | Grabowiec | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono BM | |
34 | Piórkowski Arkadiusz | Siemiatycze | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono BM | |
35 | Pleskowicz Andrzej | Narew | Polska | Bieg główny - 10 km | Klub NAREW | |
36 | Kondraciuk Michał Kondraciuk | Doktorce | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono BM | |
37 | Czykwin Jerzy | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny - 10 km | Bieg Tura | opłacono BM |
38 | Wołkowycki Marcin | Białowieża | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono BM | |
39 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Polska | Bieg główny - 10 km | forBET Runners | |
40 | Chilimoniuk Piotr | Jabłonna | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono BM | |
41 | Kochman Iwona | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10 km | Vege Runners | |
42 | Majewski Andrzej | Biała Podlaska | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
43 | Chodowiec Emil | Nurzec-Stacja | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono BM | |
44 | Gryciuk Walenty | Nurzec-Stacja | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono BM | |
45 | Chmielewski Piotr | Zalesie Górne | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono BM | |
46 | Micewicz Marek | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
47 | Gładzki Patryk | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | Orzeł Kleszczele | |
48 | Laskowski Piotr | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | WKS | |
49 | Młodzianowski Walenty | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
50 | Łaszkiewicz Anna | Czeremcha | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono BM | |
51 | Kalita Cezary Kalita | Biała Podlaska | Polska | Bieg główny - 10 km | KB Biała Biega | opłacono BM |
52 | Raciborski Krzysztof | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono BM | |
53 | Bieryło Kacper | Białystok | Polska | Bieg główny - 10 km | FC Piecia | opłacono BM |
54 | Stelmach Tomasz | Przewóz Nurski | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono BM | |
55 | Hajduk Tomek | Siedlce | Polska | Bieg główny - 10 km | Yulo Run Team Siedlce/ Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono BM |
56 | Józefczuk Piotr | BIELSK PODLASKI | Polska | Bieg główny - 10 km | Tlenowa radość | opłacono BM |
57 | Karanos Tadeusz | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | RKB Hajnówka | opłacono |
58 | Klimuk Barbara | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
59 | Bielawski Marek | Białowieża | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono BM |
60 | Artemiuk Eugeniusz | Czechy Orlańskie 48 | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono |
61 | Artemiuk Eugenia | Czechy Orlańskie 48 | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono |
62 | Grygoruk Marek | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny - 10 km | Vege Runners | |
63 | Gorbacz Sylwia | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono BM |
64 | Gorgol Emilia | Pietrusy | Polska | Bieg główny - 10 km | Pędzące Ślimaki Łosice | opłacono BM |
65 | Burnecki Artur | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono BM |
66 | Barczyński Artur | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono BM | |
67 | Giermaniuk Anna | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono BM |
68 | Łuksza Michał | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono BM |
69 | Sołoguba Jan | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono BM |
70 | Androsiuk Barbara | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono BM |
71 | Grygoruk Mirek | hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono BM |
72 | Androsiuk Tomasz | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono BM |
73 | Markiewicz Grzegorz | Czeremcha | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono BM | |
74 | Kasjaniuk Julita | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny - 10 km | KU AZS WANS Białystok | opłacono BM |
75 | Simoniuk Jerzy | Białystok | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
76 | Terebun Edward | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
77 | Samojlik Aleksandra | Białystok | Bahamy | Bieg główny - 10 km | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
78 | Lange Karol | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
79 | Bondaruk Adam | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | HAJNÓWKA BIEGA | opłacono BM |
80 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | Polska | Bieg główny - 10 km | Vege Runers | |
81 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | Bieg główny - 10 km | Pędziwiatr Białystok | |
82 | Nesterowicz Tomasz | Milejczyce | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono BM | |
83 | szewczak andrzej | Białystok | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
84 | Dziemiańczyk Aleksander | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | Klub sportowy PARKIET HAJNÓWKA | |
85 | Chrabałowski Jarosław | Warszawa | Polska | Bieg główny - 10 km | Exoteam | opłacono BM |
86 | Szymaniuk Grzegorz | Grabowiec | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono BM | |
87 | Tkaczuk Eugeniusz | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono | |
88 | Chilkiewicz Mateusz | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km | ||
89 | Sajmojlik Daniel | Białystok | Azerbejdżan | Bieg główny - 10 km | Pędziwiatr Białystok | opłacono |
90 | Małek Artur | Repczyce | Polska | Bieg główny - 10 km | Yolo małek | opłacono |
91 | Sacharczuk Joanna | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono BM |
92 | Zbieć Dariusz | Żelków | Polska | Bieg główny - 10 km | DARFIK Team | opłacono BM |
93 | Goszczyk Edyta | Białystok | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono BM | |
94 | Goszczyk Krystian | Białystok | Polska | Bieg główny - 10 km | opłacono BM | |
95 | Frączek Luiza | Hajnówka | Polska | Bieg główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono BM |
96 | Michaluk Damian | Łosice | Polska | Bieg główny - 10 km | SHA-LE-NI | opłacono BM |
97 | Klimuk Kamil | Kleszczele | Polska | Bieg główny - 10 km |
Wyświetleń: 4789