Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#Power Rangersi Mrągowo | |||||||||
1 | Pikała Jan | Mrągowo | Bieg przełajowy dzieci | #Power Rangersi Mrągowo | opłacono on-line | ||||
2 | Weber Alicja Maria | Mrągowo | Bieg przełajowy dzieci | #Power Rangersi Mrągowo | opłacono on-line | ||||
3 | Karasik Anna | Langanki | Bieg przełajowy dzieci | #Power Rangersi Mrągowo | opłacono on-line | ||||
4 | Karasik Wiktoria | Langanki | Bieg przełajowy dzieci | #Power Rangersi Mrągowo | opłacono on-line | ||||
5 | Karasik Maria | Langanki | Bieg przełajowy dzieci | #Power Rangersi Mrągowo | opłacono on-line | ||||
4 W-M BOT / JADĄ! | |||||||||
6 | Janikowska Aleksandra | Nowe Kiejkuty | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | 4 W-M BOT / JADĄ! | opłacono on-line | ||||
4.W-M BOT | |||||||||
7 | Kupibida Paweł | Olsztyn | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | 4.W-M BOT | opłacono on-line | ||||
4W-MBOT | |||||||||
8 | Pazerski Maciej | Olsztyn | Bieg przełajowy dorośli | 4W-MBOT | opłacono on-line | ||||
453klp | |||||||||
9 | Rusinek Michał | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | 453klp | opłacono on-line | ||||
10 | Dąbrowska Gabriela | Wielbark | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | 453klp | opłacono on-line | ||||
Biegam bo kocham ten stan | |||||||||
11 | Kochańska Aneta Kochańska | szczytno | Bieg przełajowy dorośli | Biegam bo kocham ten stan | opłacono on-line | ||||
Biskupiec biega | |||||||||
12 | Duszak Piotr | Biskupiec | Bieg przełajowy dorośli | Biskupiec biega | |||||
13 | Duszak Iwona | Biskupiec | Bieg przełajowy dorośli | Biskupiec biega | |||||
Giżycki Klub Morsów Zimny Ptak | |||||||||
14 | Mieszkowski Kamil | Giżycko | Bieg przełajowy dorośli | Giżycki Klub Morsów Zimny Ptak | opłacono on-line | ||||
Giżycki klub morsów zimny ptak | |||||||||
15 | Szafranowski Adrian | Giżycki | Bieg przełajowy dorośli | Giżycki klub morsów zimny ptak | opłacono on-line | ||||
Giżycki klub morsów zimny ptak | |||||||||
16 | Siergiej Wojciech | Giżycko | Bieg przełajowy dorośli | Giżycki klub morsów zimny ptak | opłacono on-line | ||||
Gminne Przedszkole Jasia I Małgosi Kamionek | |||||||||
17 | BAGIŃSKA-WALOSZEK KAROLINA | SZCZYCIONEK | Bieg przełajowy dzieci | Gminne Przedszkole Jasia I Małgosi Kamionek | opłacono on-line | ||||
KALINIAK Team | |||||||||
18 | Kalinowski Tomasz | Mrągowo | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | KALINIAK Team | opłacono on-line | ||||
Klub Morsów Pisz | |||||||||
19 | Grzyb Radosław | Biała Piska | Bieg przełajowy dorośli | Klub Morsów Pisz | opłacono on-line | ||||
LKS Masuria Jęcznik | |||||||||
20 | Chiniewicz Kacper | Nowe Gizewo | Bieg przełajowy dzieci | LKS Masuria Jęcznik | opłacono on-line | ||||
MORSY SZCZYTNO#RESET | |||||||||
21 | Konieczny Jacek | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono | ||||
22 | Gajek Marcel | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono on-line | ||||
23 | Orłowska Katarzyna | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono on-line | ||||
24 | Lipczak Zbigniew | SZCZYTNO | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono on-line | ||||
25 | Bziukiewicz Marek | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono on-line | ||||
26 | Kordek Jarosław | SZCZYTNO | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono | ||||
Morsy Szczytno #RESET | |||||||||
27 | Orzoł Mirosław | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | Morsy Szczytno #RESET | opłacono on-line | ||||
28 | Jędras Michał | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | Morsy Szczytno #RESET | |||||
29 | Szczerbo Andrzej | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | Morsy Szczytno #RESET | opłacono | ||||
30 | Gut Bogdan | Wielbark | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | Morsy Szczytno #RESET | opłacono | ||||
31 | Kordek Bogumiła | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | Morsy Szczytno #RESET | opłacono | ||||
Morsy Szczytno #Reset | |||||||||
32 | Niemczyk Patryk | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
33 | Kordek Wiktor | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
34 | Kordek Dominika | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
35 | Olbryś Anna | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
36 | Siwek Milena | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
37 | Mierzejewska Agnieszka | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
38 | Kaczmarczyk Monika | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
39 | Kozon Zuzanna | Świętajno | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
40 | Chwedoruk Wojciech | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | Morsy Szczytno #Reset | |||||
41 | Baran Iwona | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | Morsy Szczytno #Reset | |||||
42 | Raksimowicz Marcin | Pasym | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
Morsy z ferajny | |||||||||
43 | Kusyk Barbara | Warszawa | Bieg przełajowy dorośli | Morsy z ferajny | opłacono on-line | ||||
44 | Mazuryk Sebastian | Warszawa | Bieg przełajowy dorośli | Morsy z ferajny | opłacono on-line | ||||
Morsy z jeziora Kraksy | |||||||||
45 | Sznar Natan | Biskupiec | Bieg przełajowy dorośli | Morsy z jeziora Kraksy | opłacono on-line | ||||
46 | Sznar Sylwia | Biskupiec | Bieg przełajowy dorośli | Morsy z jeziora Kraksy | opłacono on-line | ||||
47 | Łysak Asia | Biskupiec | Bieg przełajowy dorośli | Morsy z jeziora Kraksy | opłacono on-line | ||||
48 | Deptuła Asia | Biskupiec | Bieg przełajowy dorośli | Morsy z jeziora Kraksy | opłacono on-line | ||||
Mroźniaki z Kętaki | |||||||||
49 | Smosarska Daria | Kętrzyn | Bieg przełajowy dorośli | Mroźniaki z Kętaki | opłacono on-line | ||||
50 | Czaplińska Alicja | Kętrzyn | Bieg przełajowy dorośli | Mroźniaki z Kętaki | opłacono on-line | ||||
51 | Jarmuszewicz Irena | Ketrzyn | Bieg przełajowy dorośli | Mroźniaki z Kętaki | opłacono on-line | ||||
52 | Kazubek Jan | Ketrzyn | Bieg przełajowy dorośli | Mroźniaki z Kętaki | opłacono on-line | ||||
53 | Dawidziuk Daniel | Kętrzyn | Bieg przełajowy dorośli | Mroźniaki z Kętaki | opłacono on-line | ||||
Nidzica Biega | |||||||||
54 | Lisek Ewa | Nidzica | Bieg przełajowy dorośli | Nidzica Biega | opłacono on-line | ||||
Nidzica Biega | |||||||||
55 | Szczapa Agnieszka | Nidzica | Bieg przełajowy dorośli | Nidzica Biega | opłacono on-line | ||||
56 | Cesarczyk Ania | Napierki | Bieg przełajowy dorośli | Nidzica Biega | opłacono on-line | ||||
Nidzica biega | |||||||||
57 | WDOWIAK MONIKA | NIDZICA | Bieg przełajowy dorośli | Nidzica biega | opłacono on-line | ||||
Perkun Orzyny | |||||||||
58 | Bojanowska Anna | Rańsk | Bieg przełajowy dorośli | Perkun Orzyny | opłacono on-line | ||||
R.AMBO | |||||||||
59 | nienadowski bartosz | Olsztyn | Bieg przełajowy dorośli | R.AMBO | opłacono on-line | ||||
60 | Młyńska Joanna | Olsztyn | Bieg przełajowy dorośli | R.AMBO | opłacono on-line | ||||
RUN & FUN WIELBARK | |||||||||
61 | Matłoch Justyna | Wielbark | Bieg przełajowy dorośli | RUN & FUN WIELBARK | opłacono on-line | ||||
62 | Kwiatkowska Anna | Wielbark | Bieg przełajowy dorośli | RUN & FUN WIELBARK | opłacono on-line | ||||
RUN FUN WIELBARK | |||||||||
63 | Kosińska Monika | Wielbark | Bieg przełajowy dorośli | RUN FUN WIELBARK | opłacono | ||||
Rozbiegane Działdowo | |||||||||
64 | Zduniak-Pietrzak Joanna | Działdowo | Bieg przełajowy dorośli | Rozbiegane Działdowo | |||||
SKS Gwardia | |||||||||
65 | Magnuszewski Maciej | Olsztyn | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | SKS Gwardia | opłacono on-line | ||||
SP2 | |||||||||
66 | Stępień Julian | Lipowa Góra Wschodnia | Bieg przełajowy dzieci | SP2 | opłacono on-line | ||||
Sp2 | |||||||||
67 | Stępień Michalina | Lipowa Góra Wschodnia | Bieg przełajowy dzieci | Sp2 | opłacono on-line | ||||
68 | Olszewska Kornelia | Szczytno | Bieg przełajowy dzieci | Sp2 | opłacono on-line | ||||
69 | Olszewski Aleksander | Szczytno | Bieg przełajowy dzieci | Sp2 | opłacono on-line | ||||
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 4 im.Polskich Olimpijczyków | |||||||||
70 | Wiśniewski Filip | Szczytno | Bieg przełajowy dzieci | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 4 im.Polskich Olimpijczyków | opłacono on-line | ||||
71 | Rusinek Pola | Szczytno | Bieg przełajowy dzieci | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 4 im.Polskich Olimpijczyków | opłacono on-line | ||||
72 | Kasjaniuk Stanisław | Jedwabno | Bieg przełajowy dzieci | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 4 im.Polskich Olimpijczyków | |||||
73 | Kasjaniuk Maja | Jedwabno | Bieg przełajowy dzieci | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 4 im.Polskich Olimpijczyków | |||||
74 | Pisarska Eufemia | Szczytno | Bieg przełajowy dzieci | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 4 im.Polskich Olimpijczyków | opłacono on-line | ||||
75 | BAGIŃSKA-WALOSZEK KORNELIA | SZCZYCIONEK | Bieg przełajowy dzieci | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 4 im.Polskich Olimpijczyków | opłacono on-line | ||||
Steel Factory | |||||||||
76 | Głowicka Klaudia | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli | Steel Factory | opłacono on-line | ||||
77 | Cieślik Arkadiusz | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli | Steel Factory | opłacono on-line | ||||
78 | Nowicka Katarzyna | Nowe Gizewo | Bieg przełajowy dzieci | Steel Factory | opłacono on-line | ||||
79 | Nowicka Marta | Nowe Gizewo | Bieg przełajowy dorośli | Steel Factory | opłacono on-line | ||||
Są Wolniejsi | |||||||||
80 | Kaczorowski Robert | Olsztyn | Bieg przełajowy dorośli | Są Wolniejsi | opłacono on-line | ||||
81 | Kaczorowski Ryszard | Olsztyn | Bieg przełajowy dorośli | Są Wolniejsi | opłacono on-line | ||||
82 | Toczek Julia | Szczytno | Bieg przełajowy dzieci | Są Wolniejsi | opłacono on-line | ||||
Team Dudziec | |||||||||
83 | Dudziec Marcin | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli | Team Dudziec | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
84 | Drozdalski Mateusz | Olsztyn | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
85 | Bagińska Marta | Olsztyn | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
86 | Nowak Kuba | Wały | Bieg przełajowy dzieci | opłacono on-line | |||||
87 | Nowak Maja | Wały | Bieg przełajowy dzieci | opłacono on-line | |||||
88 | Majewska Katarzyna | Lipowa Góra Wschodnia | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
89 | Gosk Krystian | Olsztyn | Bieg przełajowy dzieci | ||||||
90 | Łukaszewski Łukasz | Jedwabno | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
91 | Kacprzycka Paulina | Pajtuny | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
92 | Raksimowicz Katarzyna | Pasym | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | opłacono | |||||
93 | Michniuk Łukasz | Wawrochy | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
94 | Chaber Paweł | Wawrochy | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
95 | Banul Mateusz | Olsztyn | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
96 | Hajduk Michał | Pasym | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
97 | Gładkowska Marcelina | Pasym | Bieg przełajowy dzieci | opłacono on-line | |||||
98 | Gładkowska Joanna | Pasym | Bieg przełajowy dzieci | opłacono on-line | |||||
99 | Krysiak Marlena | Pasym | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
100 | Samsel Mateusz | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
101 | Bartnicki Łukasz | Nikielkowo | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
102 | Nowosielski Szymon | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
103 | Chorazewicz Michał | Dzwierzuty | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
104 | Antosiak Marta | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | opłacono on-line | |||||
105 | Okleciński Adrian Okleciński | Pasym | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
106 | Olszewska Anna | Olsztyn | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
107 | Filipowicz Piotr | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
108 | Olbryś Jarosław | Rudka | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
109 | Stefaniak Damian Marcin | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | ||||||
110 | Warcholak Krzysztof | Pasym | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
111 | Szymanowska-Warcholak Agnieszka | Pasym | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
112 | Hain Maja | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
113 | Kuczyński Tomasz | Szczytno | Bieg przełajowy dzieci | opłacono on-line | |||||
114 | Filipowicz Anna | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
115 | Szok Paulina | Piecki | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
116 | Niezgoda Zuzia | Szczytno | Bieg przełajowy dzieci | opłacono on-line | |||||
117 | Niezgoda Alicja | Szczytno | Bieg przełajowy dzieci | opłacono on-line | |||||
118 | Kilijański Wojciech | Dźwierzuty | Bieg przełajowy dzieci | opłacono on-line | |||||
119 | Kowalska Patrycja | Szczytno | Bieg przełajowy dzieci | opłacono on-line | |||||
120 | Kowalski Piotr | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
121 | Pichal Wioletta | Rudka | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
122 | Kaczmarczyk Aleksandra | Nidzica | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
123 | Okleciński Adrian Okleciński | Pasym | Bieg przełajowy dorośli | ||||||
124 | Borkowski Dawid | Biskupiec | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | opłacono on-line | |||||
125 | Chądzyńska Anna | Działdowo | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | opłacono on-line | |||||
126 | Wiercińska Joanna | Dźwierzuty | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
127 | Jurczak Piotr | Rudka | Bieg przełajowy dzieci | opłacono on-line | |||||
128 | Kleszcz Marcel | Brejdyny | Bieg przełajowy dzieci | opłacono on-line | |||||
129 | Kleszcz Kacper | Piecki | Bieg przełajowy dzieci | opłacono on-line | |||||
130 | Lipka Hanna | Wielbark | Bieg przełajowy dorośli | opłacono on-line | |||||
131 | Kacprzak Olga | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | opłacono on-line | |||||
132 | Rogalski Grzegorz | Szczytno | Bieg przełajowy dorośli - członkowie MS#R/WOT | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5093