Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ekipa Na Kijach | |||||||||
1 | Rusin Jolanta | Ruda Śląska | nordic walking 5 km | Ekipa Na Kijach | |||||
Golden Team | |||||||||
2 | Razik Grażyna | Ruda Śląska | bieg 5 km | Golden Team | |||||
3 | Bodzianowska Joanna | Ruda Śąska | bieg 5 km | Golden Team | |||||
ZSS Piekary Śląskie | |||||||||
4 | Kocot Monika | Ruda Śląska | nordic walking 5 km | ZSS Piekary Śląskie | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
5 | Wodarska Dominika | Ruda Śląska | nordic walking 2,5 km | ||||||
6 | Walenciak Michalina | Ruda Śląska | nordic walking 2,5 km | ||||||
7 | Kamińska Barbara | Ruda Śląska | nordic walking 5 km | ||||||
8 | Walenciak Natalia | Ruda Śląska | bieg dzieci | ||||||
9 | Stawinoga Piotr | Ruda Śląska | bieg 2,5 km | ||||||
10 | Bodzianowska Marta | Ruda Śląska | nordic walking 2,5 km | ||||||
11 | Wawrzynek Paweł | Ruda Śląska | nordic walking 2,5 km | ||||||
12 | GABRYŚ Paulina | Ruda Śląska | bieg 2,5 km | ||||||
13 | GABRYŚ ANIA | Ruda Śląska | bieg dzieci | ||||||
14 | Gabryś Monika | RUDA ŚLĄSKA | bieg 2,5 km | ||||||
15 | Rolnik Joanna | Orzesze | nordic walking 5 km | ||||||
16 | Laudowicz-Kurzeja Joanna | Mikołów | nordic walking 2,5 km | ||||||
17 | Kurzeja Marek | Mikołów | nordic walking 2,5 km | ||||||
18 | Bodzianowski Paweł | Ruda Śląska | bieg 2,5 km | ||||||
19 | Dymek Miłosz | Ruda Śląska | bieg dzieci | ||||||
20 | Szczepanik Klaudia | Świętochłowice | nordic walking 5 km | ||||||
21 | Majowski Jakub | Ruda Śląska | bieg 5 km | ||||||
22 | Świętnicki Tomasz | Bytom | bieg 5 km | ||||||
23 | Mańka-Hajda Aleksandra | Ruda Śląska | bieg 2,5 km | ||||||
24 | Jewuła Anna | Mysłowice | bieg 5 km | ||||||
25 | Rolnik Wioletta | Ornontowice | nordic walking 5 km | ||||||
26 | czarska joanna | ruda Śląska | nordic walking 2,5 km | ||||||
27 | Kudyniuk Marcin | RUDA ŚLĄSKA | bieg 5 km | ||||||
28 | Żurek Alicja | Ruda ślaska | bieg dzieci | ||||||
29 | Żurek Szymon | Ruda ślaska | bieg dzieci | ||||||
30 | Nowakowska Anna | Świętochłowice | nordic walking 5 km | ||||||
31 | Kot Marta | Ruda Śląska | nordic walking 5 km | ||||||
32 | Mandrysz Jolanta | Ornontowice | nordic walking 5 km | ||||||
33 | Gratsch Sebastian | Ruda Śląska | bieg 5 km | ||||||
34 | Kryshmaru Viktor | Dabrowa Goгnicza | bieg 5 km | ||||||
35 | Szindler Izabela | Ruda Śląska | nordic walking 2,5 km | ||||||
36 | Wodarska Joanna | Ruda Slaska | nordic walking 2,5 km | ||||||
37 | Słowik Brygida | Ruda Śląska | bieg 2,5 km | ||||||
38 | Węgierek Filip | Świętochłowice | bieg 2,5 km | ||||||
39 | Węgierek Natalia | Świętochłowice | bieg 2,5 km | ||||||
40 | Pniak Oliwier | Katowice | bieg dzieci | ||||||
41 | Urbańska Sandra | Katowice | nordic walking 2,5 km | ||||||
42 | Duda Anna | Ruda Śląska | bieg 2,5 km | ||||||
43 | Piela Zuzanna | Ruda Śląska | bieg dzieci | ||||||
44 | Heszek Julia | Ruda Śląska | bieg dzieci | ||||||
45 | Piela Daria | Ruda Śląska | bieg 5 km | ||||||
46 | Poręba Agnieszka | Ruda Śląska | bieg 5 km | ||||||
47 | Zakrzewska Karolina Zakrzewska | Ruda Śląska | bieg 5 km |
Wyświetleń: 3343