Kto z nas czytając książki, czy oglądając filmy, choć przez chwilę nie marzył, by przenieść się w ten cały magiczny świat! Wyobraźnia sprawia, że możemy być kim tylko chcemy!  Wiek nie jest tutaj żadną przeszkodą! Nie ważne, czy masz 80, czy 4 lata! Jeśli marzysz, to kolejny biegowy projekt jest właśnie dla Ciebie!
Chciałbyś być bohaterem z ekipy Avengers, postacią z bajek Disneya, czy Agentem 007? Cudownie!! W takim razie szykuj się, bo już 11 czerwca będziesz mógł pokazać całemu światu, jak ogromna moc w Tobie drzemie! 
Zasady tej całej biegowej gry są bardzo proste! 
Każdy, dosłownie każdy zapisany uczestnik musi przebrać się za dowolną postać z filmu, książki lub komiksu!  Przygotujemy dla Ciebie ~5 kilometrową trasę, podczas których będzie Wam towarzyszyła muzyka z najlepszych filmów!
Jak wspomnieliśmy, nie ma tutaj ograniczeń wiekowych!
5 km, to dystans, który mają do pokonania starsi. Młodsi będą mierzyli się z dystansem od 200 metrów do 1 kilometra!  Dla każdego uczestnika przygotujemy wyjątkowe filmowe medale!
Więcej szczegółów zdradzimy Wam niebawem, ale już teraz wiedz, że to impreza na której nie może zabraknąć Ciebie, Twojej rodziny, przyjaciół i znajomych! 

Wyświetleń: 2730

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ