Z radością zapraszamy Was do udziału w IX Edycji BIEGU i RAJDU do MIODU 2023 jako uznanie dla rodzinnej profesji pszczelarskiej, której efektem jest wytwarzany MIÓD PSZCZÓŁKOWSKI.

W 2007 roku wpisano go na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa. Było to zasługą Henryka Kamińskiego, wieloletniego prezesa Rejonowego Koła Pszczelarzy w Pszczółkach, a teraz spuścizna ta jest pieczołowicie pielęgnowana przez jego następców. Więcej informacji na temat pszczelarstwa znajdziecie na www.miodpszczolkowski.info.

W dniu 30.09.2023 r. (sobota) kolejny raz pokonamy trasę Gdańsk-Przymorze – Pszczółki startując o godzinie 10:00 z Parku Reagana, spod rzeźby „Arc of Freedom”.

W Pakiecie Podstawowym za 37,00 pln jest pamiątkowy MEDAL BdM 2023 i numer startowy do samodzielnego wydruku a dla chętnych (+17,00 pln) w płatnym Pakiecie Rozszerzonym rękawki z logo BdM. Dodatkowo można domówić Koszulka (bawełniana) z grafiką Ewy Trabszo (+70 pln), medal z BdM 2022 oraz biegową koszulkę techniczną BdM 2021 (25 pln).

Wszystkie wpłaty przeznaczone są na pokrycie kosztow organizacji wydarzenia oraz działalność statutową stowarzyszenia.

Szczegóły znajdują w regulaminie imprezy.

Tymczasem, zamawiajcie dobrą pogodę i dołączajcie do ekipy.

 Od kilku lat impreza ma też charakter WIRTUALNY.  Aby wziąć w niej udział można zapisać się i zadeklarować pokonanie od 5 km do 32,125 km (lub  więcej) a poza bieganiem możliwe aktywności to: spacer, nordic walking, jazda rowerem, jazda na rolakach.

Po wykonaniu wybranej aktywności należy przesłać potwierdzenie (zrzut ekranu telefonu lub zegarka lub po prostu zdjęcie na mail Stowarzyszenia kontakt@stowarzyszenie-pszczolka.info - wowczas otrzymacie medal i ine gazety zaznaczone w ramach danego pakietu.  

Zachęcamy do potwierdzenia udziału w wydarzeniu na FB: IX Edycja BIEG do MIODU i kliknąć "Wezmę udział".

W poprzednich edycjach trasa prowadziła z Gdańska-Przymorza do Pszczółek,  w stylu "prawie–Maratonu" i liczyła 32,125 km, pokonywana głównie biegiem. Od kilku lat rozszerzyliśmy zestaw aktywności o rower, rolki, spacer i nordic walking, ale jeśli lubicie inn eformy ruchu to śmiało zapisujcie się do udziału w naszym wydarzeniu.

Organizatorem jest Stowarzyszenie Edukacyjne "PSZCZÓŁKA".

Patronat biegowy nad wydarzeniem objęła Grupa Biegowa 65 - znajdź profil na FB.

Autorką grafiki wykorzystanej w awersie tegorocznego medalu jest Zuzanna Brola z Pszczółek, lat 12. Dziękujemy i gratulujemy talentu. 

Autorką grafiki pt. "Be(e) Me" na koszulce bawełnianej jest Ewa Trabszo, dziękujemy za limitowane udostępnienie. Więcej prac artystki na www.evatrabszo.com

Partnerem wydarzenia jest także:

Rejonowe Koło Pszczelarzy w Pszczółkach

Wyświetleń: 4850

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ