Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ratyński Bartłomiej | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
2 | Koj Piotr | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
3 | Szwed Anna | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | |
4 | Bezner Kamil | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Biegnę dla Pana Jezusa! | ||
5 | Węgorek MONIKA | BYTOM | BIEG GŁÓWNY 4,8km | BTM RUNNERS | opłacono | |
6 | Nykiel Małgorzata | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | ||
7 | Woźniak Anna | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | |||
8 | Matuć Aleksandra | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | |
9 | Matuć Dariusz | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | |
10 | Krzeszowska Beata | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | |
11 | Ciochoń Rafał | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | |||
12 | Szymuś Magdalena | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | |||
13 | Bagniewski Michal | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
14 | Gęgotek Jacek | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opel active team | opłacono | |
15 | Perlak Mariusz | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Pure Fire Team | ||
16 | Konieczka Katarzyna | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | ||
17 | Murdzek Aleksandra | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Pure Fire Team | ||
18 | Wojtasiński Robert | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | |
19 | Wojtasińska Grażyna | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | |
20 | Wróblewski Robert | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | ||
21 | Maniura Adam | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
22 | Maniura Iwona | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
23 | Świerczek Joanna | Bytom | NORDIC WALKING 4,8km | opłacono | ||
24 | WOŁOSZYN JOANNA | BYTOM | NORDIC WALKING 4,8km | opłacono | ||
25 | Chuchla Jacek | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | |
26 | Pszon Janusz | Bytom | NORDIC WALKING 4,8km | |||
27 | Świerczek Waldemar | Bytom | NORDIC WALKING 4,8km | opłacono | ||
28 | Szymuś Rafał | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | |||
29 | Gorzelska Monika | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | BTM Runners | ||
30 | Węgorek Daniel | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | BTM Runners | opłacono | |
31 | Węgorek Piotr | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | BTM Runners | opłacono | |
32 | Budzisz Katarzyna | Bytom | NORDIC WALKING 4,8km | opłacono | ||
33 | Pijet Wojciech | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
34 | Dobosz Katarzyna | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | ||
35 | ROMBERG Agnieszka | BYTOM | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | ||
36 | Szołtysik-Kaczmarek Katarzyna | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | |||
37 | Zając Iwona | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | AKTYWNY ROZBARK | opłacono | |
38 | Hordziejewicz-Karasińska Ewa | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Pure Fire Team | opłacono | |
39 | PlATEN JERRY | BYTOM | BIEG GŁÓWNY 4,8km | PL@10 | opłacono | |
40 | Rola Sławomir | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | BTM Runners | opłacono | |
41 | Białucha SERGIUSZ | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Saint- Gobain Squad | opłacono | |
42 | Białas Andrzej | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | OPEL ACTIVE TEAM | opłacono | |
43 | Białas Anna | Bytom | NORDIC WALKING 4,8km | opłacono | ||
44 | Żukow Jarosław | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
45 | Zawadzka Nicole | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
46 | Zawadzki Mateusz | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
47 | Klimek Dawid | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
48 | Kwiatek Dawid | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | wkurw_team | opłacono | |
49 | Taradaj Beata | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
50 | Szewerda Hanna | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | BTM Runners | opłacono | |
51 | Kapela Mariusz | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | ||
52 | Imiołczyk Izabela | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | |
53 | Piontek Bożena | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Cidry Lotajom | opłacono | |
54 | Piontek Andrzej | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Cidry Lotajom | opłacono | |
55 | Benska Krystyna | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | |
56 | Hańczur Jan | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowice grupa biegowa | opłacono | |
57 | Filipiak Beata | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | opłacono | |
58 | Pochciał Maciej | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | PioRun Bytom | opłacono | |
59 | Kaczmarek Maria | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
60 | Mielcarek Leszek | Bytom | NORDIC WALKING 4,8km | nierzeszony | ||
61 | Polewiak Bożena | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
62 | Korczewska Beata | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | |
63 | Pasieka Anna | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
64 | Stolarek Małgorzata | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | |||
65 | Baron Julia | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
66 | Baron Beata | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
67 | Szydłowska Sabina | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
68 | Langer Katarzyna | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
69 | Chrobok Jolanta | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
70 | Szydłowski Piotr | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
71 | Langer Jacek | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
72 | Gorczycki Arkadiusz | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | |
73 | Hadzik Aneta | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Cardio City Team | opłacono | |
74 | Malysa Marcin | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | |||
75 | Mól Wioletta | Czeladź | NORDIC WALKING 4,8km | #Czeladź Biega | ||
76 | Welm Grzegorz | Częstochowa | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Zabiegani Częstochowa | opłacono | |
77 | Kołodziejczyk Jarosław | Częstochowa | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Zabiegani częstochowa | opłacono | |
78 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | NORDIC WALKING 4,8km | opłacono | ||
79 | Kurpet Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | NORDIC WALKING 4,8km | wolny strzelec | opłacono | |
80 | Wieczorek Adam | Katowice | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
81 | Więczkowski Piotr | Katowice | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Partner 2000 | opłacono | |
82 | Kukla Maciej | Katowice | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
83 | Bujoczek Leszek | Kraków | BIEG GŁÓWNY 4,8km | |||
84 | Gorynowicz-Wieczorek Grażyna | MIKOŁÓW | NORDIC WALKING 4,8km | opłacono | ||
85 | Duda Krzysztof | Mikołów | NORDIC WALKING 4,8km | Silesia Nordic Team | ||
86 | Bujoczek Janusz | Nakło Śląskie | BIEG GŁÓWNY 4,8km | |||
87 | Bujoczek Jadwiga | Nakło Śląskie | NORDIC WALKING 4,8km | |||
88 | Piątek Magdalena | Ożarowice | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | ||
89 | Lasyk Rafał | Piekary Śląskie | BIEG GŁÓWNY 4,8km | SMSAKTYWNI | opłacono | |
90 | Miś Katarzyna | Radzionków | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Cidry Lotajom | opłacono | |
91 | Hajduk Franciszek | Radzionków | NORDIC WALKING 4,8km | Cidry lotajom | opłacono | |
92 | Terech Tomasz | Radzionków | BIEG GŁÓWNY 4,8km | TourSport Running Team | ||
93 | Dziki Marek | Rogoznik | BIEG GŁÓWNY 4,8km | |||
94 | Wójcik Katarzyna | Ruda Śląska | NORDIC WALKING 4,8km | FabrikaNordika | opłacono | |
95 | Rosiński Artur | Ruda Śląska | BIEG GŁÓWNY 4,8km | |||
96 | Warzocha Danuta | Ruda Śląska | NORDIC WALKING 4,8km | FabrikaNordika | opłacono | |
97 | Skrzypiec Małgorzata | Ruda Śląska | NORDIC WALKING 4,8km | opłacono | ||
98 | Oliwa Katarzyna | Ruda Śląska | BIEG GŁÓWNY 4,8km | |||
99 | Czaja Rafał | Siemianowice Śląskie | BIEG GŁÓWNY 4,8km | |||
100 | Więcek Przemysław | Sosnowiec | BIEG GŁÓWNY 4,8km |
Wyświetleń: 13455