Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#Czeladź Biega | |||||||||
1 | Mól Wioletta | Czeladź | NORDIC WALKING 4,8km | #Czeladź Biega | |||||
AKTYWNY ROZBARK | |||||||||
2 | Zając Iwona | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | AKTYWNY ROZBARK | opłacono | ||||
BTM RUNNERS | |||||||||
3 | Węgorek MONIKA | BYTOM | BIEG GŁÓWNY 4,8km | BTM RUNNERS | opłacono | ||||
BTM Runners | |||||||||
4 | Szewerda Hanna | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | BTM Runners | opłacono | ||||
5 | Rola Sławomir | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | BTM Runners | opłacono | ||||
6 | Węgorek Piotr | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | BTM Runners | opłacono | ||||
7 | Węgorek Daniel | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | BTM Runners | opłacono | ||||
8 | Gorzelska Monika | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | BTM Runners | |||||
Biegaj z Bananem | |||||||||
9 | Krawczyk Dawid | Wiesiółka | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Biegaj z Bananem | opłacono | ||||
Biegnę dla Pana Jezusa! | |||||||||
10 | Bezner Kamil | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Biegnę dla Pana Jezusa! | |||||
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | |||||||||
11 | Kapela Mariusz | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | |||||
Cardio City Team | |||||||||
12 | Hadzik Aneta | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Cardio City Team | opłacono | ||||
Cidry Lotajom | |||||||||
13 | Piontek Andrzej | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
14 | Piontek Bożena | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
15 | Miś Katarzyna | Radzionków | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
Cidry lotajom | |||||||||
16 | Hajduk Franciszek | Radzionków | NORDIC WALKING 4,8km | Cidry lotajom | opłacono | ||||
FabrikaNordika | |||||||||
17 | Warzocha Danuta | Ruda Śląska | NORDIC WALKING 4,8km | FabrikaNordika | opłacono | ||||
18 | Wójcik Katarzyna | Ruda Śląska | NORDIC WALKING 4,8km | FabrikaNordika | opłacono | ||||
MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | |||||||||
19 | Filipiak Beata | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | opłacono | ||||
20 | Nykiel Małgorzata | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | |||||
Miechowice grupa biegowa | |||||||||
21 | Hańczur Jan | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowice grupa biegowa | opłacono | ||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
22 | Gadawska Kamila | Zabrze | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
23 | Korczewska Beata | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
24 | Benska Krystyna | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
25 | Świderek Andrzej | Zabrze-Helenka | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
26 | Imiołczyk Izabela | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
27 | Gorczycki Arkadiusz | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
28 | Czarnik Stanisław | Zabrze | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
29 | Dobosz Katarzyna | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | |||||
30 | Chuchla Jacek | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
31 | Wróblewski Robert | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | |||||
32 | Wojtasińska Grażyna | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
33 | Wojtasiński Robert | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
34 | Konieczka Katarzyna | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | |||||
35 | Krzeszowska Beata | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
36 | Matuć Dariusz | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
37 | Matuć Aleksandra | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
38 | ROMBERG Agnieszka | BYTOM | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | |||||
39 | Szwed Anna | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono | ||||
OPEL ACTIVE TEAM | |||||||||
40 | Białas Andrzej | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | OPEL ACTIVE TEAM | opłacono | ||||
OROZ Team | |||||||||
41 | Wilczek Łukasz | Wojkowice | BIEG GŁÓWNY 4,8km | OROZ Team | |||||
Opel Active Team | |||||||||
42 | Chodawska Dorota | Zabrze | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Opel Active Team | |||||
Opel activ team | |||||||||
43 | Mastalska Marzena | Zabrze | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Opel activ team | |||||
PANCE | |||||||||
44 | Różewicz Ewa | Tychy | NORDIC WALKING 4,8km | PANCE | opłacono | ||||
45 | Różewicz Dariusz | Tychy | NORDIC WALKING 4,8km | PANCE | opłacono | ||||
PL@10 | |||||||||
46 | PlATEN JERRY | BYTOM | BIEG GŁÓWNY 4,8km | PL@10 | opłacono | ||||
Partner 2000 | |||||||||
47 | Więczkowski Piotr | Katowice | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Partner 2000 | opłacono | ||||
PioRun Bytom | |||||||||
48 | Pochciał Maciej | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | PioRun Bytom | opłacono | ||||
Pure Fire Team | |||||||||
49 | Hordziejewicz-Karasińska Ewa | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Pure Fire Team | opłacono | ||||
50 | Murdzek Aleksandra | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Pure Fire Team | |||||
51 | Perlak Mariusz | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Pure Fire Team | |||||
SMSAKTYWNI | |||||||||
52 | Lasyk Rafał | Piekary Śląskie | BIEG GŁÓWNY 4,8km | SMSAKTYWNI | opłacono | ||||
Saint- Gobain Squad | |||||||||
53 | Białucha SERGIUSZ | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Saint- Gobain Squad | opłacono | ||||
Silesia Nordic Team | |||||||||
54 | Duda Krzysztof | Mikołów | NORDIC WALKING 4,8km | Silesia Nordic Team | |||||
Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe | |||||||||
55 | Książek Grzegorz | Tarnowskie Góry | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe | opłacono | ||||
TourSport Running Team | |||||||||
56 | Terech Tomasz | Radzionków | BIEG GŁÓWNY 4,8km | TourSport Running Team | |||||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
57 | Welm Grzegorz | Częstochowa | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Zabiegani Częstochowa | opłacono | ||||
Zabiegani częstochowa | |||||||||
58 | Kołodziejczyk Jarosław | Częstochowa | BIEG GŁÓWNY 4,8km | Zabiegani częstochowa | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
59 | Cyrus Bogdan | Strzebiń | NORDIC WALKING 4,8km | ||||||
60 | Czaja Rafał | Siemianowice Śląskie | BIEG GŁÓWNY 4,8km | ||||||
61 | Kukla Maciej | Katowice | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
62 | Bujoczek Leszek | Kraków | BIEG GŁÓWNY 4,8km | ||||||
63 | Stolarek Małgorzata | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | ||||||
64 | Pasieka Anna | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
65 | Polewiak Bożena | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
66 | Gubała Szymon | Zabrze | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
67 | Kaczmarek Maria | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
68 | Malysa Marcin | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | ||||||
69 | Taradaj Beata | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
70 | Klimek Dawid | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
71 | Zawadzki Mateusz | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
72 | Zawadzka Nicole | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
73 | Żukow Jarosław | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
74 | Białas Anna | Bytom | NORDIC WALKING 4,8km | opłacono | |||||
75 | Więcek Przemysław | Sosnowiec | BIEG GŁÓWNY 4,8km | ||||||
76 | Szołtysik-Kaczmarek Katarzyna | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | ||||||
77 | Oliwa Katarzyna | Ruda Śląska | BIEG GŁÓWNY 4,8km | ||||||
78 | Pijet Wojciech | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
79 | Budzisz Katarzyna | Bytom | NORDIC WALKING 4,8km | opłacono | |||||
80 | Szymuś Rafał | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | ||||||
81 | Piątek Magdalena | Ożarowice | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
82 | Świerczek Waldemar | Bytom | NORDIC WALKING 4,8km | opłacono | |||||
83 | Pszon Janusz | Bytom | NORDIC WALKING 4,8km | ||||||
84 | Bujoczek Jadwiga | Nakło Śląskie | NORDIC WALKING 4,8km | ||||||
85 | Bujoczek Janusz | Nakło Śląskie | BIEG GŁÓWNY 4,8km | ||||||
86 | WOŁOSZYN JOANNA | BYTOM | NORDIC WALKING 4,8km | opłacono | |||||
87 | Świerczek Joanna | Bytom | NORDIC WALKING 4,8km | opłacono | |||||
88 | Maniura Iwona | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
89 | Maniura Adam | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
90 | Skrzypiec Małgorzata | Ruda Śląska | NORDIC WALKING 4,8km | opłacono | |||||
91 | Bagniewski Michal | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
92 | Langer Jacek | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
93 | Szydłowski Piotr | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
94 | Chrobok Jolanta | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
95 | Langer Katarzyna | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
96 | Szydłowska Sabina | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
97 | Szymuś Magdalena | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | ||||||
98 | Ciochoń Rafał | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | ||||||
99 | Rosiński Artur | Ruda Śląska | BIEG GŁÓWNY 4,8km | ||||||
100 | Dziki Marek | Rogoznik | BIEG GŁÓWNY 4,8km | ||||||
101 | Woźniak Anna | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | ||||||
102 | Nawrat Julia | świetochłowice | BIEG GŁÓWNY 4,8km | ||||||
103 | Nawrat Justyna | Świetochłowice | BIEG GŁÓWNY 4,8km | ||||||
104 | Nawrat Sebastian | Świętochłowice | BIEG GŁÓWNY 4,8km | ||||||
105 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | NORDIC WALKING 4,8km | opłacono | |||||
106 | Baron Beata | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
107 | Baron Julia | Chorzów | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
108 | Gorynowicz-Wieczorek Grażyna | MIKOŁÓW | NORDIC WALKING 4,8km | opłacono | |||||
109 | Wieczorek Adam | Katowice | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
110 | Koj Piotr | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
111 | Ratyński Bartłomiej | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opłacono | |||||
nierzeszony | |||||||||
112 | Mielcarek Leszek | Bytom | NORDIC WALKING 4,8km | nierzeszony | |||||
opel active team | |||||||||
113 | Gęgotek Jacek | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | opel active team | opłacono | ||||
wkurw_team | |||||||||
114 | Kwiatek Dawid | Bytom | BIEG GŁÓWNY 4,8km | wkurw_team | opłacono | ||||
wolny strzelec | |||||||||
115 | Kurpet Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | NORDIC WALKING 4,8km | wolny strzelec | opłacono |
Wyświetleń: 13464