# Nazwa
1. Bytów, "29 ROCK ‘N’ ROLL LISBON MARATHON" Zapisz się
2. Środa Wielkopolska, "Rajd na koniec sezonu - Pij Mleko" Zapisz się
3. Hel - Rozewie, "I Maraton Północy - Bieg Czterech Latarni" Zapisz się
4. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - październik" Zapisz się
5. Lubliniec, "I Mistrzostwa Lublińca" Zapisz się
6. Skuły, "II Dycha Strażacka" Zapisz się
7. Grójec, "VI Grójecka Dycha " Zapisz się
8. Sępólno Krajeńskie, "XV Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km" Zapisz się
9. Czeladź, "Międzypokoleniowy Marsz Nordic Walking" Zapisz się
10. Gdynia, "Czwartkowe Biegi Śledzia (CBŚ) - 2 bieg " Zapisz się
11. Suwałki, "OSiR On Tour Cztery Strony Świata - Północ" Zapisz się
12. Gdynia Cisowa, "Puchar Gdyni - Cisowa" Zapisz się
13. Kościerzyna, "XXII Kościerskie Biegi Uliczne" Zapisz się
14. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - październik" Zapisz się
15. Lgota Murowana, "Zawody Sztafet i Półmaraton Indywidualny Nordic Walking" Zapisz się
16. Sopot, "Piwna Mila 2016" Zapisz się
17. Kwiatoń, "Wyzwanie Łemkowskie 3/3" odwołano
18. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy Etap 1" Zapisz się
19. Giełczyn k. Łomży, "Pobiegnij dla Adama" Zapisz się
20. DĄBROWA GÓRNICZA, "VI BIEG HUTNIKA ARCELORMITTAL POLAND" Zapisz się
21. Przyjaźń, "Małe Kaszuby Biegają VII" Zapisz się
22. Rybniki, "Biegam Bo Lubię Lasy - biegi młodzieżowe" Zapisz się
23. Przyjaźń, "Bieg Przyjaźni - Festiwal Zdrowia - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
24. Wrocław, "6. Mistrzostwa Wrocławia w Nordic Walking o Puchar Prezydenta" Zapisz się
25. Mysłowice, "XXIV Memoriał Jerzego Chromika" Zapisz się
26. Siedlce, "III Siedlecki Bieg prawie Górski" Zapisz się
27. Katowice, "Po Pierwsze Zdrowie" Zapisz się
28. Rybniki, "Biegam Bo Lubię Lasy" Zapisz się
29. Strzelce Krajeńskie, "I Turniej Scrabble "o tytuł Strzeleckiego Mistrza Słowa"" Zapisz się
30. Kobylnica, "Autokar na zawody w Nordic Walking w Kobylnicy - Puchar Bałtyku" Zapisz się
31. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
32. Poligon Nowa Dęba, "Escape Run " Zapisz się
33. Kosakowo, "Zawody w Pięcioboju Nowoczesnym Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Kosakowo" Zapisz się
34. Gdynia, "II Mors Sportowy 2016" Zapisz się
35. Somonino, "Małe Kaszuby Biegają VIII - Somonino " Zapisz się
36. Gdynia Karwiny, "Puchar Gdyni - Karwiny" Zapisz się
37. Somonino, "I BIEG KAMIENNYCH WESELNIKÓW - KASZUBY BIEGAJĄ 2016" Zapisz się
38. Gdynia, "II Grand Prix Trójmiasta - etap 1" Zapisz się
39. Straszyn-Juszkowo, "V Wojewódzki Bieg Doliną Raduni" Zapisz się
40. Molo Gdańsk Brzeźno, "Gdańsk Biega" Zapisz się
41. Puck, "Rozpoczęcie sezonu morsowego 2016/2017 - zaczyna się w Pucku" Zapisz się
42. Tuchola, "VII Bieg św. Huberta, VII Rajd Nordic Walking" Zapisz się
43. Siemianowice Śląskie, "II SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI" Zapisz się
44. Tczew, "V Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Zapisz się
45. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Duathlonie i Maraton MTB" Zapisz się
46. Sedranki k. Olecka, "IV Leśny Cross Niepodległości - Biegam Bo Lubię Lasy" Zapisz się
47. Tczew, "XXVI Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
48. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - listopad" Zapisz się
49. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy Etap 2" Zapisz się
50. Białystok, ""16. Bieg Niepodległości w Białymstoku" - biegi dziecięce i młodzieżowe" Zapisz się
51. Kosakowo, "XI Gminne Biegi z okazji Święta Niepodległości" Zapisz się
52. Elbląg, "Bieg Niepodległości 2016 - INDYWIDUALNY" Zapisz się
53. Elbląg, "Bieg Niepodległości 2016 - SZTAFETA" Zapisz się
54. Pruszcz Gdański, "Pruszczański bieg niepodległości" Zapisz się
55. Pleszew, Zawidowice, "Korona Wielkopolski 3/6" Zapisz się
56. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - listopad" Zapisz się
57. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg #1" Zapisz się
58. Gdynia Dąbrowa, "Puchar Gdyni - Dąbrowa II - Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
59. Sztum, "XVIII Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2016/17 - I bieg charytatywny dla Agnieszki" Zapisz się
60. Sopot, "Sopocka Jesień, II Grand Prix Trójmiasta - etap 2" Zapisz się
61. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Nordic Walking i Biegach Przełajowych" Zapisz się
62. Puchar Bałtyku, "Koszulki dla uczestników Pucharu Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
63. Gniezno | Lasy Czerniejewskie, "Nocek 2016 | Nocne Zawody na Orientację" Zapisz się
64. Lubin, "VII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
65. Legnica, "III Bieg Mikołajkowy - Bieg Elfa" Zapisz się
66. Obliwice, " IV Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
67. Legnica, "III Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
68. Brzeźnica k.Radłowa (woj. małopolskie), "BIEG RADŁOWA - grudzień" Zapisz się
69. Mikołajki, "XII Mikołajkowe Biegi Uliczne" Zapisz się
70. Mikołajki, "IV Półmaraton Mikołajkowy" Zapisz się
71. Reda, "I Zimowe Grand Prix Redy Etap 3 "Bieg Mikołajów"" Zapisz się
72. Sztum, "XVIII Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2016/17 - bieg II" Zapisz się
73. Słupsk, "Bieg Górski imienia Krzysztofa Kowalskiego" Zapisz się
74. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika - grudzień" Zapisz się
75. Gdańsk, "II Grand Prix Trójmiasta - etap 3" Zapisz się
76. Rzeszów, "Bieg" Zapisz się
77. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg #2" Zapisz się
78. Sopot, "TEST - Charytatywny Test Coopera" Zapisz się
79. Gdańsk, "Impreza dla Radka - test" Zapisz się
80. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg #3" Zapisz się
81. Poznań, "Korona Wielkopolski 4/6" Zapisz się
82. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg #4" Zapisz się
83. Sztum, "XVIII Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2016/17 - bieg III" Zapisz się
84. Piła, Płotki, "Korona Wielkopolski 5/6" Zapisz się
85. Biedrusko, "WARTA CHALLENGE Marathon&Half - bieg #5" Zapisz się
86. Olandia, "Korona Wielkopolski 6/6" Zapisz się
87. Stare Pole, "II Staropolski Bieg oraz Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo"" Zapisz się
88. Jantar, "IV Jantarowy Przełaj - Puchar Baltyku w Biegach Przełajowych" Zapisz się
89. Opalenie, "IV Maraton i Półmaraton Fundacji DASZRADE w Opaleniu" Zapisz się