# Nazwa
1. Cała Polska, "Domowe Wyzwanie Treningowe #2" Zapisz się
2. Cały Świat Reichard von Valdano, "AKCJA DOBROCZYNNA DLA ANGELIKI DZIADOSZ z DZIERZGONIA pt. "TAKI PIĘKNY ŚWIAT"" Zapisz się
3. Cała Polska, "Psycho Challenge #3" Zapisz się
4. Starogard Gdański, "Go! Lasy" Zapisz się
5. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY" Zapisz się
6. Cały Świat, "Bieg na Everest" Zapisz się
7. Cedry Wielkie , "RAJD Cyklo Cedry Wielkie " Zapisz się
8. Racibórz, "III Bieg Polaka Małego im. Cichociemnych" odwołano
9. Solec Kujawski, "II Wyścig Rowerowy z okazji Dnia Dziecka" Zapisz się
10. Cała Polska, "Aktywny Dzień Flagi" Zapisz się
11. Straszyn, "Bieg Charytatywny Przybij Piątkę, czyli 5 km dla 5 niepełnosprawności" odwołano
12. Rozłazino, "VII Półmaraton Rolkarski o Puchar Wójta Gminy Łęczyce" odwołano
13. Elbląg, "Mini Bieg Piekarczyka " odwołano
14. Jantar, "Jantarowy Przełaj MINI - biegi dla dzieci i młodzieży" odwołano
15. Jantar, "Jantarowy Przełaj - bieg 5km, 10km i 21km" Zapisz się
16. Solec Kujawski, "VIII Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego + Solec za 50 %" odwołano
17. Jantar, "Jantarowy Przełaj - Nordic Walking - Korona Północy" Zapisz się
18. Skórcz, "I MARATON MTB ,,Lisim Tropem”" Zapisz się
19. Elbląg, "XII Uliczny Elbląski Bieg Piekarczyka" odwołano
20. Elbląg, "Koszulki techniczne - XII Elbląski Bieg Piekarczyka" odwołano
21. Cały Świat, "HOME ARENA - ATHLETICS GRAND PRIX - MAJ 2020" Zapisz się
22. Minięta, Gmina Dzierzgoń, "Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking - Nowy termin" Zapisz się
23. Gdynia, "Wyzwanie na maj z Pucharem Gdyni" Zapisz się
24. Minięta, Gmina Dzierzgoń, "Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking (19.04.2020) - stary termin!!!!!!" odwołano
25. Malbork, "FIRST MALBORK TEAM !! ZMIENIONA FORMUŁA BIEGU "WIRTUALNA AKTYWNOŚC DLA MALBORSKIEGO STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT REKS"" Zapisz się
26. Jantar, "Bieg i Marsz rekreacyjny Jantarowy Przełaj 3km" odwołano
27. Cała Polska, "Charytatywny bieg indywidualny - Trasa DOBRA" Zapisz się
28. Polska, "Cała Polska, "Pierwszy charytatywny bieg - bieg dla Michalinki - Fundacja "Szlachetny Gest" - WIRTUALNY." Zapisz się
29. Cała Polska, "Wirtualne podium na Dzień Dziecka - wręcz nagrodę swojemu zwycięzcy!" Zapisz się
30. Władysławowo, "Virtual Run on the Beach" Zapisz się
31. Gdynia, "Gra Miejska z Pucharem Gdyni" Zapisz się
32. Lędziny, "IV lędziński bieg przełajowy i nordic walking" Zapisz się
33. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 2" odwołano
34. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 2, biegi dziecięce" odwołano
35. Radzionków, "V ECO CIDRY CROSS - Dychej na Księżej Górze Radzionków" Zapisz się
36. Ocypel, "Biegaj w Ocyplu-Leśne Wandry VII" odwołano
37. Gnojewo k/Malborka, "Wielkanocny Bieg oraz marsz Nordic walking o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego " Zapisz się
38. Białystok, "I Przełajowy Bieg Wiosny" Zapisz się
39. Iwanowice Duże , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - V etap " odwołano
40. Opalenie, "VII Maraton i Półmaraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Opaleniu" odwołano
41. Władysławowo, "Bieg i Marsz Północy" odwołano
42. Lębork, "VIPółmaraton Wrotkarski Długodystansowy Puchar Polski w Lęborku" Zapisz się
43. Białystok, "Leśna Triada 2/3 - Las Antoniukowski" Zapisz się
44. Cała Polska, "Stretch Out #2: Przełam się. Zrób mostek" Zapisz się
45. Trójmiasto, "ANOmalia #6" Zapisz się
46. Sopot, "Sopockie Lato" Zapisz się
47. Gdańsk, "Cyklo Challenge #CykloMniekręci" Zapisz się
48. Szpęgawsk, "III Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2020" odwołano
49. Pruszcz Gdański, "Półmaraton Wrotkarski w Pruszczu Gdańskim" Zapisz się
50. Osieczna, "WILCZA DYCHA- XVIII PIKNIK SPORTOWY MARSZ PO ZDROWIE" Zapisz się
51. Pelplin, "Papieski Bieg Wirtualny" Zapisz się
52. Łęczyca, "Nakarm Zwierzaka ze Schroniska - Bieg na 6 Łap" Zapisz się
53. Sztum, "IV Sztumski Nocny Bieg Świętojański i Marsz Nordic Walking" odwołano
54. Rajgród, "iSwim & iRun Series / Maratony Pływackie / Wyzwanie Rajgród" Zapisz się
55. Rajgród, "iSwim & iRun Series / SWIM RUN / Wyzwanie Rajgród" Zapisz się
56. Tczew, "Tczew na "5" z atestem" Zapisz się
57. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa" Zapisz się
58. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa - sztafety" Zapisz się
59. Gdańsk, "II Wiosenny Gdański Półmaraton Wrotkarski o Puchar Prezydent" Zapisz się
60. Białystok, "Leśna Triada 3/3 - Las Pietrasze" Zapisz się
61. Katowice, "RuN & FuN - bieg wirtualny" Zapisz się
62. Cała Polska, "Bieg Świętojański - edycja wirtualna" Zapisz się
63. Złotów, "650NIGHTWORKOUT" odwołano
64. Kliniska Wielkie/Łęsko, "Ultra Cross Maraton 12H" odwołano
65. Korycin, "Triathlon na dystansie 1/8 IM w Korycinie " Zapisz się
66. Korycin, "XXIX Półmaraton Mleczny oraz Bieg do Grodu" Zapisz się
67. Gniew, "VEOLIA RUN - 5 KM Biegiem po Gniewie - II edycja" odwołano
68. Strzepcz, "2# Cyklo Strzepcz - wyścig szosowy" Zapisz się
69. Koniecpol, " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VI etap " Zapisz się
70. Gdańsk - Wrzeszcz Dolny, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzesz Dolny - Bieg Główny - 5 km" Zapisz się
71. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - czerwiec" Zapisz się
72. Cała Polska, "Wirtualna Aktywność Świetlika" Zapisz się
73. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 3" Zapisz się
74. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 3, biegi dziecięce" Zapisz się
75. Dzierzgoń, "II Piwna Mila Dzierzgoń - zapisy indywidualne" Zapisz się
76. Dzierzgoń, "II Piwna Mila Dzierzgoń - sztafety 2 osobowe" Zapisz się
77. Brodnica, "IX DYCHA ANNY WAZÓWNY - Bieg na 10km" Zapisz się
78. Brodnica, "IX DYCHA ANNY WAZÓWNY - Bieg na 5km i Biegi Dzieci" Zapisz się
79. Giżycko, "VII Puchar Wyspy Giżyckiej" odwołano
80. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Biegi dzieci i Marsz rodziców z wózkami" odwołano
81. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg przełajowy dla młodzieży od 13 do 15 lat na dystansie 2,4 km" odwołano
82. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Marsz Nordic Walking na 5 km" odwołano
83. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg 5 km" odwołano
84. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg główny na 15 km" odwołano
85. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020" Zapisz się
86. Piekary Śląskie, "II PKO Piekarski Półmaraton oraz II Nocna zaDyszka" odwołano
87. Lędziechowo, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Lędziechowo –  „pn 20 Km Maratonu”" Zapisz się
88. Węgorzyno, "Lato z Węgorzem - Korona Północy 2020" Zapisz się
89. Gdańsk, "3# Cyklo Gdańsk - wyścig szosowy" Zapisz się
90. Cała Polska, "Parawan Run" Zapisz się
91. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 1" Zapisz się
92. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 4" Zapisz się
93. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 4, biegi dziecięce" Zapisz się
94. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 3" Zapisz się
95. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 1 - Biegi Młodzieżowe" Zapisz się
96. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 2" Zapisz się
97. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 4" Zapisz się
98. Lubuń gm. Kobylnica, "Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica" Zapisz się
99. Krasnopol, "VI Bieg Wśród Krasnych Pól" Zapisz się
100. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 5" Zapisz się
101. Wilkowo, "Czerwona Trasa Nordic Walking - Wilkowo – „Do Najdłuższej Deski Świata” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Zapisz się
102. Pelplin, "4# Cyklo Pelplin - wyścig szosowy" Zapisz się
103. Rozłazino, "Bieg po radość z życia" Zapisz się
104. Tczew, "II Bieg Na Dystansie 10 Km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu II Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2020" Zapisz się
105. Gdynia, "Bikini SummeRUN 2020" Zapisz się
106. Łebień, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Łebień – „pn Eldorado”" Zapisz się
107. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork" odwołano
108. Trójmiasto, "Mistrzostwa Galaktyki w BIEGU TYŁEM" Zapisz się
109. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork - SZTAFETY" odwołano
110. Jastarnia, "XI Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VII Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
111. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 5" Zapisz się
112. Turtul, "Predathlon Turtul 2020" Zapisz się
113. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 5, biegi dziecięce" Zapisz się
114. Jastarnia, "X Bałtycki Bieg Brzegiem Morza - biegi dla dzieci" Zapisz się
115. Krępa Kaszubska, "Czarna Trasa Nordic Walking - Krępa Kaszubska – „Miejsca Pamięci Historycznej” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Zapisz się
116. Tczew, "VI Dycha nad Wisłą - BGPK 2020" Zapisz się
117. Tczew, "Pocztowy Marsz Nad Wisłą Nordic Walking - VII Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
118. Sumin , "Swimrun Sumin 2020" Zapisz się
119. Sumin, "Swimrun Sumin 2020 - starty indywidualne" Zapisz się
120. Grudziądz, "Niebieski Bieg" Zapisz się
121. Kartuzy, Złota Góra, "IV. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
122. Gdynia, "ONE TERMINAL RUN GDYNIA HUTCHISON PORTS" Zapisz się
123. Obliwice, "Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice – „Zdobywamy SAHARĘ” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Zapisz się
124. Bytom - Miechowice, "V Cross-Mol" Zapisz się
125. Gdańsk Orunia Górna - zbiornik Augustowska, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 1/3 - Orunia Górna - GDA Południe - Bieg Główny - 5 km" Zapisz się
126. Łomża , "II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w biegu ulicznym" Zapisz się
127. Obliwice, "XXXVIII Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera " Zapisz się
128. Chorzów, "3 Charytatywny Bieg Oko w Oko z Rakiem" Zapisz się
129. Tarnowskie Góry, "IX Tarnogórski Bieg Przełajowy " Zapisz się
130. Bydgoszcz, ""Waleczne Dzieciaki - Sowia Góra" Bieg przygodowy dla dzieci" Zapisz się
131. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Zapisz się
132. Srocko , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VII etap " Zapisz się
133. Żukowo, "24h Rajd Rowerowy ARKUN" Zapisz się
134. Sopot, "UV ColoRUN 2020" Zapisz się
135. Kartuzy, "5# Cyklo Kartuzy - wyścig szosowy" Zapisz się
136. Hel - Jastarnia - Rozewie, "V Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni"" Zapisz się
137. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
138. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
139. Piątnica, "V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Zapisz się
140. Kuźnica - Władysławowo, "II Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
141. Owidz, "VII Bieg Grodzisko Cross - BGPK 2020" Zapisz się
142. Malesowizna 24, "Kierunek Ultra Hańcza 2020" Zapisz się
143. Gdańsk Orunia - Park Oruński, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/3 - Orunia-św.Wojciech-Lipce - Bieg Główny - 5 km" Zapisz się
144. Jezierce, 62-010 , "Rajd przygodowy BUSOLA" Zapisz się
145. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice - Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
146. Malbork, "V Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking "Dla Autyzmu"" Zapisz się
147. Gniew, "Gniew, "VII Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw"" Zapisz się
148. Złoty Potok , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VIII etap " Zapisz się
149. Sopot, "Sopocka Jesień - Biegi dla dzieci" Zapisz się
150. Sopot, "Sopocka Jesień" Zapisz się
151. Dziemiany, "Turystyczna Włóczęga ARKUN" Zapisz się
152. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY 2020 - biegi: 200 km, 100 km, 50 km, 25 km, 10 km" Zapisz się
153. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci" Zapisz się
154. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi rodzinne" Zapisz się
155. Lasówka/Dolni Morawa, "Dolni Morawa - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking 26-27.09.2020" Zapisz się
156. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Zapisz się
157. Gdańsk, "Manhattan RUN IV / Manhattan Ninja Track" Zapisz się
158. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/3 - Zaspa Młyniec - dzieci " Zapisz się
159. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - Bieg Główny - 5 km" Zapisz się
160. Katowice, "II BIEG „Damy Radę”" Zapisz się
161. Lębork, "6# Cyklo Lębork - wyścig szosowy " Zapisz się
162. Szelment, "Jesionowa Cross 2020" Zapisz się
163. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 6" Zapisz się
164. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 6, biegi dziecięce" Zapisz się
165. WROCŁAW, "I MISTRZOSTWA MORSÓW NA SMOKACH" Zapisz się
166. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy drużynowe)" Zapisz się
167. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy indywidualne)" Zapisz się
168. Osie, "XXXI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - BGPK 2020" Zapisz się
169. Gdańsk, "6. Pomorska Sztafeta Firm " Zapisz się
170. Skórcz/Borówno/Smętowo/Skarszewy/Osieczna/Tczew/Owidz, "III Biegowe Grand Prix Kociewia 2020 - Klasyfikacje" Zapisz się
171. Puszcza Bydgoska, "Bieg Sztafetowy w 100.lecie powrotu Bydgoszczy do macierzy" Zapisz się
172. Skuły, "6 Dycha Strażacka" Zapisz się
173. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Polski w NW oraz 1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych Masters." Zapisz się
174. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland" Zapisz się
175. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi: 5 km, 10 km, 20 km" Zapisz się
176. Szpęgawsk, "VIII Maraton MTB ,,Kociewie Szlakiem"" Zapisz się
177. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci " Zapisz się
178. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - sztafety" Zapisz się
179. Szczęsne, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Zapisz się
180. Sasono, "1. Ogólnopolski Rajd Drużyn w Sasinie" Zapisz się
181. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Maraton 42km" Zapisz się
182. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Półmaraton 21km" Zapisz się
183. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
184. Płońsk, "VIII Bieg Niepodległości Płońsk 2020 " Zapisz się
185. Sopot, "Bieg w pi#du 2020" Zapisz się
186. Obliwice, "VIII Mikołajowe Nordic Walking Obliwice, Nowa Wieś Lęborska 2020" Zapisz się
187. Gdynia, "Impreza testowa 2" Zapisz się
188. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
189. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
190. Starogard Gdański, "38. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
191. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
192. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się
193. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - zapisy indywidualne" Zapisz się
194. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - rodzic z dzieckiem" Zapisz się
195. Olecko, "VIII Olecka Trzynastka" Zapisz się
196. Gydnia, "Testowa moderatorzy" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ