Impreza Wyniki
3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka -
Półmaraton Szlakiem Bielika II edycja wyniki
SOPOCKIE LATO na Łysej Górze -
XIII Rodzinny Bieg Gdańszczan -
Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - bieg Open wyniki
XXI Biegi uliczne im. Jana Kielasa - bieg główny na 10 km wyniki
Jantarowy Przełaj -
SOPOCKA WIOSNA na 5 wyniki
IV Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2018 wyniki
I Bieg „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy” WOŚP wyniki
I Zimowy Bieg na rzecz Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy wyniki
XIX Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2017/2018 #3 wyniki
XIX Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2017/2018 #2 wyniki
Santa RUN Kartuzy wyniki
Grand Prix Trójmiasta #3 wyniki
Grand Prix Trójmiasta #2 wyniki
Grand Prix Trójmiasta #1 wyniki
Gdańsk Biega 2017 -
IX Biegu ulicznego „Liwa Cup – Prabuty 2017” wyniki
26. BIEG KOCIEWSKI z Polpharmą wyniki
Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny wyniki
Puchar Bałtyku w Nordic Walking #5 wyniki
5 Kogucia Dycha wyniki
Bieg Papieski wyniki
SILGAN Ćwierćmaraton wyniki
IX Biegi Uliczne Pamięci Jana Pawła II w Skorzewie wyniki
IV Bieg Do Źródeł - Bieg Główny 10km wyniki
V Wojewódzki Bieg Żuławski Brzegiem Motławy wyniki
2. BIEG ARASMUSA wyniki
II Duathlon Przywidz i bieg na 10km wyniki
I Maraton Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły wyniki
Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych -
SOPOCKA ZIMA - XXXIV edycja biegów przełajowych po plaży wyniki
Leśny Bieg i Leśny Marsz wyniki
XVIII Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2016/17 - I bieg charytatywny dla Agnieszki wyniki
Gdańsk Biega -
Pruszczański bieg niepodległości wyniki
XXVI Uliczny Bieg Sambora wyniki
Bieg Przyjaźni - Festiwal Zdrowia - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
GP Orunia – św Wojciech – Lipce im. Danuty Siedzikówny ( Inka) wyniki
I Otwarte Mistrzostwa Zaspy w lekkoatletyce -
III Bieg o Złotą Górą - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
Rodzinny Bieg "Czyste Miasto Gdańsk" 10 km wyniki
II Grand Prix Trójmiasta - etap 3 wyniki
Sopocka Jesień, II Grand Prix Trójmiasta - etap 2 wyniki
II Grand Prix Trójmiasta - etap 1 wyniki
V Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton wyniki
III Dycha Nad Wisłą – Pomorskie Święto Wisły - Bieg wyniki
Biegnę dla Hospicjum - Przywidzka „Pętelka” wyniki
GP Zaspa Młyniec – Święto Zaspy wyniki
III Bieg do Źródeł - Bieg Główny 10km wyniki
IV Pętla Tuszkowska Matka - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
V Ćwierćmaraton Szwajcarii Kaszubskiej - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
KARTUSKA '10 - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
Kaszubski Bieg Lesoków - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
II Sierakowicka 15' - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
IV Półmaraton Stolema - Bieg Kościerskiego Browaru wyniki
Półmaraton Słupsk -
Sopocka Wiosna na 5 - nowa data wyniki
Krokowska 10' - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
VIII Bieg Piaśnicki - KASZUBY BIEGAJĄ 2016 wyniki
Chwaszczyńska 10' wyniki
Sopocka Zima - XXXIII edycja biegów przełajowych po plaży wyniki
XVII Zimowe GP Sztumu i III Drużynowe Mistrzostwa GP w Biegach Przełajowych - ETAP 3/3 wyniki
XVII Zimowe GP Sztumu i III Drużynowe Mistrzostwa GP w Biegach Przełajowych - ETAP 2/3 wyniki
XVII Zimowe GP Sztumu i III Drużynowe Mistrzostwa GP w Biegach Przełajowych - ETAP 1/3 wyniki
Grand Prix Trójmiasta - Etap III wyniki
Grand Prix Trójmiasta 2015 - Etap II wyniki
XXV Uliczny Bieg Sambora wyniki
OMIDA IV Bieg Oliwski wyniki
Gdańsk Biega 2015 -