# Nazwa
1. Władysławowo, "Virtual Run on the Beach" Zapisz się
2. Gdynia, "Gra Miejska z Pucharem Gdyni" Zapisz się
3. Lędziny, "IV lędziński bieg przełajowy i nordic walking" Zapisz się
4. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 2" odwołano
5. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 2, biegi dziecięce" odwołano
6. Radzionków, "V ECO CIDRY CROSS - Dychej na Księżej Górze Radzionków" Zapisz się
7. Ocypel, "Biegaj w Ocyplu-Leśne Wandry VII" odwołano
8. Gnojewo k/Malborka, "Wielkanocny Bieg oraz marsz Nordic walking o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego " Zapisz się
9. Białystok, "I Przełajowy Bieg Wiosny" Zapisz się
10. Iwanowice Duże , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - V etap " odwołano
11. Opalenie, "VII Maraton i Półmaraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Opaleniu" odwołano
12. Władysławowo, "Bieg i Marsz Północy" odwołano
13. Lębork, "VIPółmaraton Wrotkarski Długodystansowy Puchar Polski w Lęborku" Zapisz się
14. Cała Polska, "Aktywny Dzień Flagi" Zapisz się
15. Białystok, "Leśna Triada 2/3 - Las Antoniukowski" Zapisz się
16. Polska, "Cała Polska, "Pierwszy charytatywny bieg - bieg dla Michalinki - Fundacja "Szlachetny Gest" - WIRTUALNY." Zapisz się
17. Cała Polska, "Stretch Out #2: Przełam się. Zrób mostek" Zapisz się
18. Trójmiasto, "ANOmalia #6" Zapisz się
19. Sopot, "Sopockie Lato" odwołano
20. Gdańsk, "Cyklo Challenge #CykloMniekręci" Zapisz się
21. Szpęgawsk, "III Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2020" odwołano
22. Pruszcz Gdański, "Półmaraton Wrotkarski w Pruszczu Gdańskim" Zapisz się
23. Stołectwo Minięta gm. Dzierzgoń, "TERENOWA GEHENNA" Zapisz się
24. Osieczna, "WILCZA DYCHA- XVIII PIKNIK SPORTOWY MARSZ PO ZDROWIE" Zapisz się
25. Cała Polska, "Charytatywny bieg indywidualny - Trasa DOBRA" Zapisz się
26. Pelplin, "Papieski Bieg Wirtualny" Zapisz się
27. Łęczyca, "Nakarm Zwierzaka ze Schroniska - Bieg na 6 Łap" Zapisz się
28. Sztum, "IV Sztumski Nocny Bieg Świętojański i Marsz Nordic Walking" odwołano
29. Rajgród, "iSwim & iRun Series / Maratony Pływackie / Wyzwanie Rajgród" Zapisz się
30. Rajgród, "iSwim & iRun Series / SWIM RUN / Wyzwanie Rajgród" Zapisz się
31. Tczew, "Tczew na "5" z atestem" Zapisz się
32. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa" Zapisz się
33. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa - sztafety" Zapisz się
34. Gdańsk, "II Wiosenny Gdański Półmaraton Wrotkarski o Puchar Prezydent" Zapisz się
35. Kuchary , ""Wiosenne Przebudzenie" 2 z 4 Biegów Kwartetu Biegowego pt. "Cztery Pory Roku"" Zapisz się
36. Sieradz, "Wiosenny Rajd z Garrosa Team" Zapisz się
37. Białystok, "Leśna Triada 3/3 - Las Pietrasze" Zapisz się
38. Katowice, "RuN & FuN - bieg wirtualny" Zapisz się
39. Cała Polska, "Bieg Świętojański - edycja wirtualna" Zapisz się
40. Złotów, "650NIGHTWORKOUT" odwołano
41. Kliniska Wielkie/Łęsko, "Ultra Cross Maraton 12H" odwołano
42. Korycin, "Triathlon na dystansie 1/8 IM w Korycinie " Zapisz się
43. Korycin, "XXIX Półmaraton Mleczny oraz Bieg do Grodu" Zapisz się
44. Gniew, "VEOLIA RUN - 5 KM Biegiem po Gniewie - II edycja" odwołano
45. Strzepcz, "2# Cyklo Strzepcz - wyścig szosowy" Zapisz się
46. Koniecpol, " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VI etap " Zapisz się
47. Gdańsk - Wrzeszcz Dolny, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzesz Dolny - Bieg Główny - 5 km" Zapisz się
48. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - czerwiec" Zapisz się
49. Minięta, Gmina Dzierzgoń, "Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking - Nowy termin" Zapisz się
50. Minięta, Gmina Dzierzgoń, "Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking (19.04.2020) - stary termin!!!!!!" odwołano
51. Sopot, "Wyzwanie na czerwiec z Sopockim MOSiRem" Zapisz się
52. Cała Polska, "Wirtualna Aktywność Świetlika" Zapisz się
53. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 3" Zapisz się
54. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 3, biegi dziecięce" Zapisz się
55. Dzierzgoń, "II Piwna Mila Dzierzgoń - zapisy indywidualne" Zapisz się
56. Dzierzgoń, "II Piwna Mila Dzierzgoń - sztafety 2 osobowe" Zapisz się
57. Brodnica, "IX DYCHA ANNY WAZÓWNY - Bieg na 10km" Zapisz się
58. Brodnica, "IX DYCHA ANNY WAZÓWNY - Bieg na 5km i Biegi Dzieci" Zapisz się
59. Giżycko, "VII Puchar Wyspy Giżyckiej" odwołano
60. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Biegi dzieci i Marsz rodziców z wózkami" odwołano
61. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg przełajowy dla młodzieży od 13 do 15 lat na dystansie 2,4 km" odwołano
62. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Marsz Nordic Walking na 5 km" odwołano
63. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg 5 km" odwołano
64. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg główny na 15 km" odwołano
65. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020" Zapisz się
66. Piekary Śląskie, "II PKO Piekarski Półmaraton oraz II Nocna zaDyszka" odwołano
67. Władysławowo, "Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca" Zapisz się
68. Lędziechowo, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Lędziechowo –  „pn 20 Km Maratonu”" Zapisz się
69. Węgorzyno, "Lato z Węgorzem - Korona Północy 2020" Zapisz się
70. Gdańsk, "3# Cyklo Gdańsk - wyścig szosowy" Zapisz się
71. Skórcz, "Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - BGPK 2020 (nowa data!!!)" Zapisz się
72. Cała Polska, "Parawan Run" Zapisz się
73. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 1" Zapisz się
74. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 4" Zapisz się
75. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 4, biegi dziecięce" Zapisz się
76. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 3" Zapisz się
77. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 1 - Biegi Młodzieżowe" Zapisz się
78. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 2" Zapisz się
79. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 4" Zapisz się
80. Lubuń gm. Kobylnica, "Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica" Zapisz się
81. Krasnopol, "Leśny Bieg w ramach Biegu Wśród Krasnych Pól" Zapisz się
82. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 5" Zapisz się
83. Wilkowo, "Czerwona Trasa Nordic Walking - Wilkowo – „Do Najdłuższej Deski Świata” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Zapisz się
84. Pelplin, "4# Cyklo Pelplin - wyścig szosowy" Zapisz się
85. Rozłazino, "Bieg po radość z życia" Zapisz się
86. Tczew, "II Bieg Na Dystansie 10 Km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu II Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2020" Zapisz się
87. Gdynia, "Bikini SummeRUN 2020" Zapisz się
88. Łebień, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Łebień – „pn Eldorado”" Zapisz się
89. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork" odwołano
90. Trójmiasto, "Mistrzostwa Galaktyki w BIEGU TYŁEM" Zapisz się
91. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork - SZTAFETY" odwołano
92. Jastarnia, "XI Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VII Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
93. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 5" Zapisz się
94. Turtul, "Predathlon Turtul 2020" Zapisz się
95. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 5, biegi dziecięce" Zapisz się
96. Jastarnia, "X Bałtycki Bieg Brzegiem Morza - biegi dla dzieci" Zapisz się
97. Krępa Kaszubska, "Czarna Trasa Nordic Walking - Krępa Kaszubska – „Miejsca Pamięci Historycznej” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Zapisz się
98. Tczew, "VI Dycha nad Wisłą - BGPK 2020" Zapisz się
99. Tczew, "Pocztowy Marsz Nad Wisłą Nordic Walking - VII Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
100. Sumin , "Swimrun Sumin 2020" Zapisz się
101. Sumin, "Swimrun Sumin 2020 - starty indywidualne" Zapisz się
102. Grudziądz, "Niebieski Bieg" Zapisz się
103. Kartuzy, Złota Góra, "IV. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
104. Gdynia, "ONE TERMINAL RUN GDYNIA HUTCHISON PORTS" Zapisz się
105. Obliwice, "Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice – „Zdobywamy SAHARĘ” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Zapisz się
106. Bytom - Miechowice, "V Cross-Mol" Zapisz się
107. Gdańsk Orunia Górna - zbiornik Augustowska, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 1/3 - Orunia Górna - GDA Południe - Bieg Główny - 5 km" Zapisz się
108. Łomża , "II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w biegu ulicznym" Zapisz się
109. Obliwice, "XXXVIII Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera " Zapisz się
110. Chorzów, "3 Charytatywny Bieg Oko w Oko z Rakiem" Zapisz się
111. Puck, "XII Półmaraton Ziemi Puckiej" Zapisz się
112. Tarnowskie Góry, "IX Tarnogórski Bieg Przełajowy " Zapisz się
113. Bydgoszcz, ""Waleczne Dzieciaki - Sowia Góra" Bieg przygodowy dla dzieci" Zapisz się
114. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Zapisz się
115. Boniewo, "Bieg Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Zapisz się
116. Srocko , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VII etap " Zapisz się
117. Żukowo, "24h Rajd Rowerowy ARKUN" Zapisz się
118. Sopot, "UV ColoRUN 2020" Zapisz się
119. Kartuzy, "5# Cyklo Kartuzy - wyścig szosowy" Zapisz się
120. Hel - Jastarnia - Rozewie, "V Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni"" Zapisz się
121. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
122. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
123. Piątnica, "V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Zapisz się
124. Kuźnica - Władysławowo, "II Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
125. Owidz, "VII Bieg Grodzisko Cross - BGPK 2020" Zapisz się
126. Malesowizna 24, "Kierunek Ultra Hańcza 2020" Zapisz się
127. Gdańsk Orunia - Park Oruński, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/3 - Orunia-św.Wojciech-Lipce - Bieg Główny - 5 km" Zapisz się
128. Jezierce, 62-010 , "Rajd przygodowy BUSOLA" Zapisz się
129. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice - Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
130. Malbork, "V Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking "Dla Autyzmu"" Zapisz się
131. Gniew, "Gniew, "VII Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw"" Zapisz się
132. Złoty Potok , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VIII etap " Zapisz się
133. Sopot, "Sopocka Jesień - Biegi dla dzieci" Zapisz się
134. Sopot, "Sopocka Jesień" Zapisz się
135. Dziemiany, "Turystyczna Włóczęga ARKUN" Zapisz się
136. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY 2020 - biegi: 200 km, 100 km, 50 km, 25 km, 10 km" Zapisz się
137. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci" Zapisz się
138. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi rodzinne" Zapisz się
139. Lasówka/Dolni Morawa, "Dolni Morawa - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking 26-27.09.2020" Zapisz się
140. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Zapisz się
141. Gdańsk, "Manhattan RUN IV / Manhattan Ninja Track" Zapisz się
142. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/3 - Zaspa Młyniec - dzieci " Zapisz się
143. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - Bieg Główny - 5 km" Zapisz się
144. Katowice, "II BIEG „Damy Radę”" Zapisz się
145. Lębork, "6# Cyklo Lębork - wyścig szosowy " Zapisz się
146. Polska , "50+ km w Październiku - Biegam Bo Kocham Ten Stan " Zapisz się
147. Szelment, "Jesionowa Cross 2020" Zapisz się
148. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 6" Zapisz się
149. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 6, biegi dziecięce" Zapisz się
150. WROCŁAW, "I MISTRZOSTWA MORSÓW NA SMOKACH" Zapisz się
151. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy drużynowe)" Zapisz się
152. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy indywidualne)" Zapisz się
153. Osie, "XXXI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - BGPK 2020" Zapisz się
154. Gdańsk, "6. Pomorska Sztafeta Firm " Zapisz się
155. Skórcz/Borówno/Smętowo/Skarszewy/Osieczna/Tczew/Owidz, "III Biegowe Grand Prix Kociewia 2020 - Klasyfikacje" Zapisz się
156. Puszcza Bydgoska, "Bieg Sztafetowy w 100.lecie powrotu Bydgoszczy do macierzy" Zapisz się
157. Skuły, "6 Dycha Strażacka" Zapisz się
158. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Polski w NW oraz 1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych Masters." Zapisz się
159. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland" Zapisz się
160. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi: 5 km, 10 km, 20 km" Zapisz się
161. Szpęgawsk, "VIII Maraton MTB ,,Kociewie Szlakiem"" Zapisz się
162. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci " Zapisz się
163. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - sztafety" Zapisz się
164. Szczęsne, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Zapisz się
165. Sasino, "1. Ogólnopolski Rajd Drużyn w Sasinie" Zapisz się
166. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Maraton 42km" Zapisz się
167. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Półmaraton 21km" Zapisz się
168. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
169. Płońsk, "VIII Bieg Niepodległości Płońsk 2020 " Zapisz się
170. Sopot, "Bieg w pi#du 2020" Zapisz się
171. Obliwice, "VIII Mikołajowe Nordic Walking Obliwice, Nowa Wieś Lęborska 2020" Zapisz się
172. Gdynia, "Impreza testowa 2" Zapisz się
173. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
174. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
175. Starogard Gdański, "38. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
176. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
177. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się
178. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - zapisy indywidualne" Zapisz się
179. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - rodzic z dzieckiem" Zapisz się
180. Olecko, "VIII Olecka Trzynastka" Zapisz się
181. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY" Zapisz się
182. Gydnia, "Testowa moderatorzy" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ