Impreza Wyniki
Bieg Papieski z PGE Energia Odnawialna S.A -
XI Elbląski Bieg Piekarczyka -
XXIX Międzynarodowego Sztumskiego Biegu Solidarności oraz I Mistrzostw Miasta i Gminy Sztum w biegu ulicznym na 10 km -
VII Bieg Uliczny Szlakiem Morąskich Zabytków -
10 km "XIV Wojewódzki Bieg Przełajowy Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w Lini" -
IV Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking ,, Dla autyzmu" -
Aktywny Turysta -
Bieg oraz marsz NW z okazji ,,Dnia Kobiet" -
VIII Bieg Morsa -
Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4/4 -
IV Borówno Cross - Bieg wokół jeziora oraz marsz Nordic Walking -
Tczew na 5 z atestem PZLA -
XX Jubileuszowe zimowe biegowe Grand Prix Sztumu 2018/2019 #4 -
36. Bieg Szpęgawski z AQ Wiring Systems -
Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 3/4 -
V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019 -
XXXVII Ogólnopolski Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera -
Bieg Charytatywny z WOŚP w Pruszczu Gdańskim -
XX Jubileuszowe zimowe biegowe Grand Prix Sztumu 2018/2019 #3 -
Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Pamięci Pawła Adamowicza -
III Sztumski Sylwestrowy Bieg Wieczorny i Marsz Nordic Walking -
XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #2 -
Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 2/4 -
Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 1/4 -
XX JUBILEUSZOWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #1 -
Santa RUN Kartuzy 2018 -
V Elbląski Bieg Niepodległości -
XXVIII Uliczny bieg Sambora -
3. Pruszczański Bieg Niepodległości - Bieg główny 10km -
X Bieg Uliczny "Liwa Cup - Prabuty 2018" -
VII Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton -
XXXVI Bieg Mazurka Dąbrowskiego -
V BIEG GNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRYSZYW -
Lotto Bieg Cysterski -
V Bieg Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Mikołajki Pomorskie -
27. BIEG KOCIEWSKI Z POLPHARMĄ -
IX Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych z Okazji Dnia wojska Polskiego -
IV Dycha nad Wisłą - V Pomorskie Święto Wisły -
2. MISTRZOSTWA 49 BAZY LOTNICZEJ W BIEGU NA 10 km -
Bieg Papieski z PGE Energia Odnawialna -
II Sztumski Nocny Bieg Świętojański -
Tczew na "5" z atestem -
SILGAN Ćwierćmaraton wyniki
3. Bieg Arasmusa -
XXIII Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani” -
III Bieg wokół Jeziora „Borówno Cross” i marsz Nordic Walking wyniki
XXI Biegi uliczne im. Jana Kielasa - bieg główny na 10 km wyniki
BIEG Z OKAZJI „DNIA KOBIET” wyniki
IV Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2018 wyniki
Piątka dla NIEPODLEGŁEJ wyniki
XXVIII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności na 10 km wyniki
XIX Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2017/2018 #2 wyniki
Santa RUN Kartuzy wyniki
II Sztumski Sylwestrowy Bieg Wieczorny wyniki
2. PRUSZCZAŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI wyniki
XIX Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2017/2018 #1 wyniki
V Bieg "Grodzisko Cross" 5 km wyniki
IX Biegu ulicznego „Liwa Cup – Prabuty 2017” wyniki
IV BIEG GNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km wyniki
IV BIEGU Z OKAZJI ŚWIĘTA LOTNICTWA POLSKIEGO na 10 km wyniki
IV Bieg o Puchar Wójta Mikołajek Pomorskich wyniki
I Sztumski Bieg Świętojański wyniki
Tczew na "5" z atestem wyniki
Bieg Papieski wyniki
Wojewódzkie Biegi Przełajowe "Szlakami Jana z Jani" -
II Bieg wokół Jeziora „Borówno Cross” i marsz Nordic Walking wyniki
XXVII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności 3 Maja wyniki
IX Elbląski Bieg Piekarczyka wyniki
IX Elbląski Młodzieżowy Bieg Piekarczyka -
Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych wyniki
XVIII Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych 2016/17 - bieg III wyniki
V Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton wyniki
III Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw wyniki
III Bieg o Puchar Wójta Gminy Mikołajki Pomorskie wyniki