# Nazwa
1. Tychy, "I Tyski Bieg Halloweenowy na Sublach" odwołano
2. Bydgoszcz, "BydziaTrail Bieg i marsz charytatywny " Zapisz się
3. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
4. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
5. Koronowo, "I Halowe Mistrzostwa Koronowa o puchar Burmistrza Koronowa" Zapisz się
6. Mrągowo, "Rozpoczęcie sezonu morsowego Mrągowo " Zapisz się
7. Siemianowice śląskie, "V Siemianowickie Nocne Marki - Bieg dla dzieci" Zapisz się
8. Sopot, "MonsteRUN" Zapisz się
9. Siemianowice Śląskie, "V Siemianowickie Nocne Marki" Zapisz się
10. Malbork, "Bieg oraz marsz Nordic walking Halloweenowy" Zapisz się
11. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego - 42km" Zapisz się
12. Wrocław, "XII Bieg Energetyka" Zapisz się
13. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego - 21km" Zapisz się
14. Białystok, "20. Jubileuszowy Bieg Godzinny" Zapisz się
15. Malbork, "Bieg Charytatywny dla Malborskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt REKS" Zapisz się
16. Park Grabiszyński, Wrocław, "Halloween'owy mini rajd nordic walking - upiorni walkerzy" Zapisz się
17. Rudy koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 5" Zapisz się
18. Cała Polska, "Moja Niepodległa 2019" Zapisz się
19. Sokółka, "Powiatowy Bieg Niepodległości Sokółka 1918-2019 „1918 metrów Wolności”" Zapisz się
20. Jeziora, "Bieg Patriotyczny z Okazji Narodowego Święta Niepodległości " Zapisz się
21. Rumia, "Neonowa Zumba" Zapisz się
22. Kurzętnik, ",, V Bieg Kurzętnik Nocą’’ ,,Ku Niepodległej ,," Zapisz się
23. Trójmiasto, "ANOmalia #4" Zapisz się
24. Skórzec, "Biegi dla dzieci podczas V Skórzeckiego Biegu Niepodległości" Zapisz się
25. Pielgrzymka, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Pielgrzymka" Zapisz się
26. Skórzec, "V Skórzecki Bieg Niepodległości " Zapisz się
27. Skórzec, "III Skórzecki Marsz Nordic Walking towarzyszący V Biegowi Niepodległości" Zapisz się
28. Zawiercie, "Zawierciański Bieg Niepodległości" Zapisz się
29. Choroszcz, "Bieg z okazji Święta Niepodległości" Zapisz się
30. Pruszcz Gdański, ",,4 Pruszczański Bieg Niepodległości"" Zapisz się
31. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Zapisz się
32. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
33. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Zapisz się
34. Krokowa, "Cyklo Gravel Krokowa" Zapisz się
35. Leśniczówka Wilki k/Sztumu, "Leśny Rajd na Orientacje zButa 14 edycja, jubileuszowa" Zapisz się
36. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
37. Dąbrowa Górnicza, "II Bieg i Marsz Niepodległości" Zapisz się
38. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Zapisz się
39. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Zapisz się
40. Elbląg, "Mały Bieg Niepodległości" Zapisz się
41. Kicin, "I Kiciński Marsz Niepodległości Nordic Walking" Zapisz się
42. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Zapisz się
43. Elbląg, "VI Elbląski Bieg Niepodległości" Zapisz się
44. Malbork, "XXIX Bieg Niepodległości" Zapisz się
45. Karvina, "Select Camp Project Ryga U 11 Karvina Akademia Hokejowa Wróbla #2" Zapisz się
46. Mazowiecki Park Krajobrazowy, "4. Masovia Park Maraton i Półmaraton" Zapisz się
47. Łeba, "Duathlon i MTB Łeba 2019" Zapisz się
48. Katowice, "Bieg "Wolność na 5" - Powstania Śląskie" Zapisz się
49. Czeladź, "Bieg Białej Wstążki" Zapisz się
50. Sedranki, "VII Leśny Cross Niepodległości" Zapisz się
51. Kęszyca Leśna, "Rajd na Orientację ,,Nocek 2019"" Zapisz się
52. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Zapisz się
53. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 1 Etap" Zapisz się
54. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - zapisy na czapki i koszulki" Zapisz się
55. Puszcza Knyszyńska, ok. 30 km od Białegostoku, "Traperska Sobota - Uzdatnianie wody i rybołówstwo" Zapisz się
56. Głogów, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Głogów" Zapisz się
57. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Zapisz się
58. Szczytno, "#005 Andrzejkowy Bieg Morsów " Zapisz się
59. Sopot, "Bieg W Pi#du" Zapisz się
60. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - biegi dzieci i młodzieży" Zapisz się
61. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #9" Zapisz się
62. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
63. BIAŁYSTOK, "III BIEG MIKOŁAJKOWY 2019 - Puchar Grand Prix Zwierzyńca" Zapisz się
64. Płońsk, "Bieg Mikołajów " Zapisz się
65. Cały Świat, "WIRTUALNE AKTYWNOŚCI DOBROCZYNE DLA JAKUBA JANKOWSKIEGO" Zapisz się
66. Wojnowice, "II Mikołajkowy Marsz Nordic Walking .... Czy idzie z Nami Mikołaj ?" Zapisz się
67. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Zapisz się
68. Bytom, "VII Bytomski Bieg Świętych Mikołajów " Zapisz się
69. Sztum, "XXI Zimowe Grand Prix Sztumu #1" Zapisz się
70. Czarna Białostocka, "Zielona Misja - SZYSZKA" Zapisz się
71. Katowice, "Bieg Mikołajkowy dla dzieci" Zapisz się
72. Dąbrowa Górnicza, "Czadowy Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
73. Złotów, "III Maraton Aerobic" Zapisz się
74. Las Rędziński, Wrocław, "III Mikołajkowy Rajd Nordic Walking - w pogoni za Mikołajem" Zapisz się
75. Katowice, "VI Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
76. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - VII Półmaraton MIkołajkowy " Zapisz się
77. Gaworzyce, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Gaworzyce" Zapisz się
78. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Zapisz się
79. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - Mikołajkowa Dyszka" Zapisz się
80. Malbork, "II Mikołajkowy Bieg Dobroczynny dla podopiecznych Domu Dziecka w Malborku - Fundacja Dzieciom „Wyrównajmy ich Szanse” " Zapisz się
81. Grodzisk Mazowiecki, "3. Otwarte Halowe Mistrzostwa Grodziska Maz. w Lekkiej Atletyce." Zapisz się
82. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Zapisz się
83. Puszcza Knyszyńska, ok. 30 km od Białegostoku, "Traperska Sobota - Sztuka niecenia ognia" Zapisz się
84. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
85. Nowy Staw, "Bieg Świętego Mikołaja" Zapisz się
86. Kazimierz Biskupi, "Nocny gRUNt w Puszczy Bieniszewskiej" Zapisz się
87. Kwiatkowice, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Kwiatkowice" Zapisz się
88. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Zapisz się
89. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 2 Etap" Zapisz się
90. Gdańsk, "Bieg Anioła" Zapisz się
91. Sztum, "IV Sztumski Sylwestrowy BIEG Wieczorny pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum" Zapisz się
92. Sztum, "IV Sztumski Sylwestrowy Marsz NORDIC WALKING pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum" Zapisz się
93. Trójmiasto, "Pakiet Biegów BigYellowFoot Events 2020" Zapisz się
94. Chorzów, "XIV Śląski Maraton Noworoczny Cyborg" Zapisz się
95. Chocianów, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Chocianów" Zapisz się
96. Białe Błota, "V BIEG 3 KRÓLI 2020" Zapisz się
97. Iwiny, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Iwiny" Zapisz się
98. Karvina, "Winter Camp Karvina Czechy Akademia Hokejowa Wróbla #3" Zapisz się
99. Więcbork, "Więcbork Biegnie dla WOŚP 2020" Zapisz się
100. Złotów, "IV Złoty Bieg w ramach 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Złotowie" Zapisz się
101. SZELMENT, "Ultra Jaćwing 2020" Zapisz się
102. Karvina, "Select Camp Projekt Ryga U 12 Akademia Hokejowa Wróbla #4" Zapisz się
103. Puszcza Knyszyńska, ok. 30 km od Białegostoku, "Traperska Sobota - Kuchnia obozowa" Zapisz się
104. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 3 Etap" Zapisz się
105. Lipniak - Suwałki - Papiernia, "Biegun Zimna" Zapisz się
106. Sopot, "Sopocka Zima - Grand Prix Trójmiasta #2" Zapisz się
107. Sztum, "XXI Zimowe Grand Prix Sztumu #2" Zapisz się
108. Legnica, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Legnica" Zapisz się
109. Makówka, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. Grodziski Bieg Par." Zapisz się
110. Ścinawa, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Ścinawa" Zapisz się
111. Puszcza Knyszyńska, ok. 30 km od Białegostoku, "Traperska Sobota - Terenoznawstwo i tropienie" Zapisz się
112. Nowa Sól, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Nowa Sól" Zapisz się
113. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4 Etap" Zapisz się
114. Sztum, "XXI Zimowe Grand Prix Sztumu #3" Zapisz się
115. Szklary Górne, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Szklary Górne" Zapisz się
116. Płońsk, "Bieg Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym " Zapisz się
117. Lubin, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Lubin" Zapisz się
118. Lasówka/Dolni Morawa, "Nordic walking w górach - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking - 7 urodziny RightWay" Zapisz się
119. BAKAŁARZEWO, "Dzika Rospuda Ultra Trial " Zapisz się
120. Grodzisk Mazowiecki, "2. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Przełajowych i NW" Zapisz się
121. Malesowizna 24, "Kierunek Ultra Hańcza 2020" Zapisz się
122. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
123. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
124. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
125. Stare Pole , "V Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo"" Zapisz się
126. WIEŚ RUDAWKA ŚLUZA KURZYNIEC, "Czarna Hańcza Ultra Trail " Zapisz się
127. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY" Zapisz się
128. Jantar, "Jantarowy Przełaj MINI - biegi dla dzieci i młodzieży" Zapisz się
129. Jantar, "Jantarowy Przełaj" Zapisz się
130. Straszyn, "Bieg Charytatywny Przybij Piątkę, czyli 5 km dla 5 niepełnosprawności" Zapisz się
131. Jantar, "Bieg i Marsz rekreacyjny Jantarowy Przełaj" Zapisz się
132. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa" Zapisz się
133. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa - sztafety" Zapisz się
134. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork" Zapisz się
135. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork - SZTAFETY" Zapisz się
136. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
137. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
138. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
139. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ