# Nazwa
1. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Zapisz się
2. Giżycko, "III Potrójna Pętla Mazurska" Zapisz się
3. Gdańsk, "Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - Biegi dla Dzieci" Zapisz się
4. Nowa Wieś Malborska, "Bieg Dobroczynny dla Bartka Tuchułki " Zapisz się
5. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Zapisz się
6. Gdańsk, "Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - 5km" Zapisz się
7. Prabuty, "XI Bieg uliczny ,,Liwa Cup - Prabuty 2019"" Zapisz się
8. Złotów, "Złotowskie Sezony Biegowe " odwołano
9. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Zapisz się
10. Katowice, "Piłkarski Cross przy Bukowej 2019" Zapisz się
11. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Zapisz się
12. Sokółka, "V Sokólski Triathlon pod Patronatem Burmistrza Sokółki" Zapisz się
13. Las Mokrzański, Wrocław, "Rajd Nordic Walking Cztery Pory Roku - JESIEŃ" Zapisz się
14. Pisz, "Biegnij Ewka" Zapisz się
15. Elbląg, "X Elbląski Półmaraton Bażant 2019" Zapisz się
16. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Zapisz się
17. Bąkowo, "Bieg Drogą Dobra" Zapisz się
18. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Zapisz się
19. włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Zapisz się
20. Płońsk, "Bieg im. Piotra Sękowskiego" Zapisz się
21. Płońsk, "Bieg im. Piotra Sękowskiego - biegi dla dzieci" Zapisz się
22. Zakrzówek Szlachecki, "I Radomszczańska Piwna Mila" Zapisz się
23. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
24. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
25. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Zapisz się
26. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
27. Brzeszcze, "Polska Biega 2019" Zapisz się
28. Gdynia, "Od dwuboju do pięcioboju - Szlakiem Oktawii Nowackiej" Zapisz się
29. Ostrołęka, "Test Coopera dla Wszystkich " Zapisz się
30. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
31. Ostrołęka, "III Memoriał Barbary Pawelczyk" Zapisz się
32. Władysławowo, "III Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Zapisz się
33. Gmina Poczesna, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Zapisz się
34. Dąbrowa Górnicza, "IX Bieg Hutnika Arcelormittal Poland 2019" Zapisz się
35. Turek, "III Integracyjny Bieg z Przeszkodami dla Osób Niepełnosprawnych "Turmageddon"" Zapisz się
36. Juszkowo, "VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni" Zapisz się
37. Juszkowo, "VIII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni - biegi dla dzieci" Zapisz się
38. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Zapisz się
39. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś - bieg dla dzieci" Zapisz się
40. Gdańsk, "Race for the Cure 2019" Zapisz się
41. Przytoczna, "XXXVI Masowy Bieg im. Tomasza Hopfera " Zapisz się
42. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Zapisz się
43. Piekary Śląskie, "III Charytatywny Bieg Pomagamy Durś" Zapisz się
44. Lasówka/Dolni Morawa, "Nordic walking w górach - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking - 7 urodziny RightWay" Zapisz się
45. Osie, "XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019" Zapisz się
46. Zwoleń, "Maraton w Zwoleniu" Zapisz się
47. Grudziądz, "Przegoń Przemoc - Podaj Dłoń " Zapisz się
48. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Zapisz się
49. Bolszewo, "Bieg w Szpilkach przy "Bolszewo na 5"" Zapisz się
50. Starogard Gdański, " Bieg Kociewski - Bieg Treflika (3-6lat) " Zapisz się
51. Hel, "I Helski Bieg w ramach 80 rocznicy Obrony Helu" Zapisz się
52. Skuły, "5 Dycha Strażacka" Zapisz się
53. Starogard Gdański, "Bieg Kociewski - Biegi Towarzyszące z Ola Kaliska" Zapisz się
54. Grodzisk Mazowiecki, "5. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach i NW. " Zapisz się
55. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
56. Bolków, "IV Bieg z Zamkiem w tle - Bolków" Zapisz się
57. Sępólno Krajeńskie, "XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km" Zapisz się
58. Jastarnia - Władysławowo, "XVI Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II" Zapisz się
59. Cieszyn, " IV Bieg Cieszyńska Godzinówka" Zapisz się
60. MALBORK, "Najpiękniejsze Bieganie dla Najpiękniejszych Pań " Zapisz się
61. Sokółka, "EKSTREMALNA PRZEPRAWA 2019!" Zapisz się
62. Jaworzno, "3. Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego – 10 KM Jaworzno edycja 2019" Zapisz się
63. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Zapisz się
64. MYSŁOWICE, "XXVII Memoriał Jerzego Chromika w ramach obchodów 100-lecia wybuchu Pierwszego Powstania Śląskiego" Zapisz się
65. Gdańsk, "III Bieg Papieski" Zapisz się
66. Łobez, "II Łobeski Bieg Wilka" Zapisz się
67. Nasiegniewo (koło Włocławka), "Bieg Nasiegniewski " Zapisz się
68. Siedlce, "VI Siedlecki Bieg prawie Górski" Zapisz się
69. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Zapisz się
70. SZTUTOWO, "II BURSZTYNOWY BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING NA 10 KM" Zapisz się
71. Handzlówka, "„Handzlowskie Kijki” Zawody Nordic Walking I Bieg Przełajowy " Zapisz się
72. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Zapisz się
73. TYKOCIN, "I BIEG WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO W TYKOCINIE" Zapisz się
74. Toruń, "Select Camp Projekt Ryga U 11 Akademia Hokejowa Wróbla #1" Zapisz się
75. Grudziądz, "Bieg na 4 plus 2 łapy" Zapisz się
76. Pokrzywna, "II Rajd na Kopę Biskupią bez Granic" Zapisz się
77. włocławek, "27 Bieg im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki - Biegi dziecięce" Zapisz się
78. Glinianki Zielonka, "I Festiwal Biegowy" Zapisz się
79. Kobylnica-Zagórki, "Korona Północy Polski #3" Zapisz się
80. włocławek, "27 Bieg im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki - w 35 rocznicę jego męczeńskiej śmierci" Zapisz się
81. Kościerzyna, "Jubileuszowe XXV Kościerskie Biegi Uliczne" Zapisz się
82. Czerwionka - Leszczyny, "I Charytatywny Taneczny Maraton SALSATION i ZUMBY" Zapisz się
83. Gdańsk, "Manhattan Run III" Zapisz się
84. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Zapisz się
85. Bielawki, "Cross Duathlon Pelplin" Zapisz się
86. Lubin, "XI Otwarte Mistrzostwa LUBINA w NORDIC WALKING" Zapisz się
87. Tychy, "I Tyski Bieg Halloweenowy na Sublach" odwołano
88. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
89. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
90. Koronowo, "I Halowe Mistrzostwa Koronowa o puchar Burmistrza Koronowa" Zapisz się
91. Siemianowice śląskie, "V SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI - Bieg dla dzieci" Zapisz się
92. Sopot, "MonsteRUN" Zapisz się
93. Siemianowice Śląskie, "V Siemianowickie Nocne Marki" Zapisz się
94. Malbork, "BIEG oraz marsz Nordic walking Halloweenowy" Zapisz się
95. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
96. Wrocław, "XII Bieg Energetyka" Zapisz się
97. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
98. Rudy koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 5" Zapisz się
99. Rumia, "Neonowa Zumba" Zapisz się
100. Trójmiasto, "ANOmalia #4" Zapisz się
101. Skórzec, "Biegi dla dzieci podczas V Skórzeckiego Biegu Niepodległości" Zapisz się
102. Skórzec, "V Skórzecki Bieg Niepodległości " Zapisz się
103. Skórzec, "III Skórzecki Marsz Nordic Walking towarzyszący V Biegowi Niepodległości" Zapisz się
104. Zawiercie, "Zawierciański Bieg Niepodległości" Zapisz się
105. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Zapisz się
106. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
107. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Zapisz się
108. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
109. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Zapisz się
110. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Zapisz się
111. Elbląg, "Mały Bieg Niepodległości" Zapisz się
112. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Zapisz się
113. Elbląg, "VI Elbląski Bieg Niepodległości" Zapisz się
114. Karvina, "Select Camp Project Ryga U 11 Karvina Akademia Hokejowa Wróbla #2" Zapisz się
115. Łeba, "Duathlon i MTB Łeba 2019" Zapisz się
116. Katowice, "Bieg "Wolność na 5" - Powstania Śląskie" Zapisz się
117. Gdynia, "Wielka Korona" Zapisz się
118. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Zapisz się
119. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Zapisz się
120. Szczytno, "#005 Andrzejkowy Bieg Morsów " Zapisz się
121. Sopot, "Bieg W Pi#du" Zapisz się
122. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
123. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Zapisz się
124. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - VII Półmaraton MIkołajkowy " Zapisz się
125. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Zapisz się
126. Mikołajki, "XV Mikołajkowe Biegi Uliczne - Mikołajkowa Dyszka" Zapisz się
127. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Zapisz się
128. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
129. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Zapisz się
130. Karvina, "Winter Camp Karvina Czechy Akademia Hokejowa Wróbla #3" Zapisz się
131. Karvina, "Select Camp Projekt Ryga U 12 Akademia Hokejowa Wróbla #4" Zapisz się
132. Sopot, "Sopocka Zima - Grand Prix Trójmiasta #2" Zapisz się
133. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
134. Płońsk, "Bieg Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym " Zapisz się
135. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
136. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
137. Stare Pole , "V Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo"" Zapisz się
138. Rumia, "Festiwal Biegowy Ultra Way" Zapisz się
139. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
140. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
141. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
142. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ