# Nazwa
1. Starogard Gdański, "Run Gym oraz Run Gym Kids" Zapisz się
2. Suwałki, "Suwałki Beach Arena 2019" Zapisz się
3. Prabuty, "V Rajd Rowerowy "Pamięci Kresowian"" Zapisz się
4. Piekary Śląskie, "Auto Śliwka Piekarski Półmaraton, Nocna zaDyszka, Marsz Nordic Walking - Bieg dla dzieci" Zapisz się
5. Kotuń, "Bieg Pamięci w 75 rocznicę Akcji ,,Burza"" Zapisz się
6. Piekary Śląskie, "Auto Śliwka Piekarski Półmaraton - Nocna zaDyszka - NW" Zapisz się
7. Gdynia, "CYKLO Gdynia XC 2019" Zapisz się
8. Krzywe, Suwałki, "Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego" Zapisz się
9. Ostrołęka, "IV Kolarski Wyścig Australijski" Zapisz się
10. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - lipiec" Zapisz się
11. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #4" Zapisz się
12. Ostrołęka, "Wycieczka rowerowa z Radą Osiedla Centrum" Zapisz się
13. Wińsko, "IV Bieg Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy" Zapisz się
14. Suwałki, "Osir on Tour 2019 część III WILNO" odwołano
15. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - II turnus" Zapisz się
16. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe Wakacje" IV turnus" Zapisz się
17. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 25.07.2019" Zapisz się
18. Białystok, "Biegowa Gra Miejska 2019 - odcinek: II" Zapisz się
19. Gdańsk, "3# Gdańsk Abrahama XC Gdańsk" Zapisz się
20. Puck, "XI Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha" Zapisz się
21. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #1" Zapisz się
22. Mrągowo, "Bieg Kowboja 4 - Piknik Country" Zapisz się
23. Kleszczele, "4. Bieg Królewski" Zapisz się
24. Linia, "Piwna Mila Linia 2019" Zapisz się
25. TYKOCIN, " IV Bieg Stefana Czarnieckiego w Tykocinie " Zapisz się
26. Wrocław, "Bielice - poznajemy nieznane..." Zapisz się
27. Parpary k/Sztumu, "Półmaraton Szlakiem Bielika 3 edycja" Zapisz się
28. Sieradz, "Rajdowanie nad Wartą" Zapisz się
29. Rybaki, "Bieg Twardego 2019" odwołano
30. Gdynia, "XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne - Bieg" Zapisz się
31. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - III turnus" Zapisz się
32. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje" - V turnus" Zapisz się
33. Rumia, "MTB Rumia" Zapisz się
34. Gdynia, "XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne - Nordic Walking" Zapisz się
35. Suwałki, "Recman Cup 2019" Zapisz się
36. Sztum, "Sztumski Aquathlon" odwołano
37. Bielsko-Biała, "Grand Prix Copaya by Decathlon Bielsko-Biała" Zapisz się
38. Kobylnica, "Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg" Zapisz się
39. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka - XI Edycja " Zapisz się
40. Pelplin, "CYKLO Pelplin wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #5" Zapisz się
41. Kijewo Królewskie, "Piątka dla Szymona" Zapisz się
42. Korczew, "Biegiem Przez Zielony Korczew" Zapisz się
43. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe wakcje" - VI turnus" Zapisz się
44. Łukta, "R.Ambo Race II Bitwa (6km)+ Kids " Zapisz się
45. Przywidz, "Przywidzka Pętelka 2019" Zapisz się
46. Gdynia, "ESKA Bikini SummeRUN" Zapisz się
47. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #2" Zapisz się
48. Dzierzgoń, "I Bieg Komtura Dzierzgońskiego " Zapisz się
49. Mysłowice, "I Mysłowicki Dogtrekking" Zapisz się
50. Łukta, "R.Ambo Race II Wojna (12 km)" Zapisz się
51. Kalisz, "Rajd Rowerowy po Aglomeracji Kalisko - Ostrowskiej - Edycja I" Zapisz się
52. Czerwińsk nad Wisłą, "III Bieg Szlakiem Doliny Wisły" Zapisz się
53. Włocławek, "IV Bieg Cudu nad Wisłą" Zapisz się
54. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia" Zapisz się
55. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia - biegi dla dzieci" Zapisz się
56. Mrągowo, "VII Mrągowski Biegowy Piknik Wojskowy" Zapisz się
57. Pasłęk, "X Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych" Zapisz się
58. Gądno, "Rajd Rowerowy - Gądno" Zapisz się
59. Bydgoszcz, "Kanał Brama Czasu" Zapisz się
60. MĄTOWY WIELKIE, "BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING BŁOGOSŁAWIONEJ DOROTY" Zapisz się
61. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - IV turnus" Zapisz się
62. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje"- VII turnus" Zapisz się
63. Wasilków k.Białegostoku, "Impreza na Orientację Front Wschodni 2019" Zapisz się
64. Zalew Wióry w gm. Pawłów, Góry Świętokrzyskie , "Swimrun Wióry 2019" Zapisz się
65. Zalew Wióry w gm.Pawłów w Górach Świętokrzyskich, "Swimrun Wióry 2019 - start SOLO" Zapisz się
66. RUDAWKA WIEŚ, "Czarna Hańcza Ultra " Zapisz się
67. Grudziądz, "Bieg Ułański o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej" Zapisz się
68. Łódź, "I Dwumaraton Leśnym Szlakiem" Zapisz się
69. Półwysep Helski, "X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VI Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
70. Główczyce, "Rajd na orientację ,,Maczuga Stolema 2019"" Zapisz się
71. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka" Zapisz się
72. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka - RODZINNY" Zapisz się
73. Wasilków k.Białegostoku, "Leśne Przygody #3" Zapisz się
74. Niekłań Wielki, "IV Bieg Niekłański 2019" Zapisz się
75. Świerklaniec, "IV Piona Gwidona" Zapisz się
76. Sopot, "Wyścig pływacki dookoła Molo 2019 #3" Zapisz się
77. Reda, "VI Redzki Bieg" Zapisz się
78. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem #8" Zapisz się
79. Ostrołęka, "Letni Bieg Po Plaży" Zapisz się
80. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - sierpień" Zapisz się
81. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #5" Zapisz się
82. Święta Woda, "Bieg 300-lecia Santktuarium w Świętej Wodzie" Zapisz się
83. Bieniszew, "gRUNt II Bieg w Puszczy Bieniszewskiej" Zapisz się
84. Gliwice, "Wybiegaj w sobie Rodzica Zastępczego" Zapisz się
85. Turtul, "Predathlon – Turtul 2019" Zapisz się
86. Bytom, "IV Cross - Mol" Zapisz się
87. Tczew, "Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu- Mistrzostwa Polski Kolejarzy – 10 KM" Zapisz się
88. Pruszcz Gdański, "Family Challenge: Misja rodzina - rodzinne biegi na orientację" Zapisz się
89. Bożepole Małe, "Rowerem po Kaszubskiej Drodze" Zapisz się
90. Srocko, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VI" Zapisz się
91. Rumia, "Pidżama Run Decathlon Rumia" Zapisz się
92. Rybaki k. Narwi, "8. Bieg dla Hospicjum Proroka Eliasza" Zapisz się
93. Dzierzgoń, "II Bieg Pamięci" Zapisz się
94. Sobótka, Ślęża, "ŚLĘŻA - Cykl Marszy Nordic Walking KORONA SUDETÓW POLSKICH " Zapisz się
95. Janów Podlaski, "Triathlon Krainą Bugu" Zapisz się
96. Jawor, "Szalona 9" Zapisz się
97. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning 2019" Zapisz się
98. Kartuzy, "III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
99. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap II – 6,5km" Zapisz się
100. Braniewo, "IV Braniewski Bieg Hozjusza, Hozjusz na Piątkę i Mały Hozjusz" Zapisz się
101. Połczyno, "V Bieg Ziemi Puckiej na 10 km" Zapisz się
102. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42KM, 21KM, 10KM)" Zapisz się
103. Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, "Cross Kajakowy wokół Wyspy Sobieszewskiej" Zapisz się
104. Sosnówka, k/Grudziądza, "II Bieg Sosny" Zapisz się
105. Katowice, "„UBiegamy się o Zdrowie3” #OnkologiaNaCeglanej" Zapisz się
106. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking - -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
107. Lubiewo, "XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Zapisz się
108. Owidz k/Starogard Gdański, "Kociewie Kołem 2019" Zapisz się
109. Czarna Białostocka , "II Bieg Hubertowski" Zapisz się
110. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż" Zapisz się
111. Ostrołęka, "V Bieg Kolejarza" Zapisz się
112. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż - Orient Express (gra terenowa zespołowa)" Zapisz się
113. Solec Kujawski, "Bieg Jeżyka 2019" Zapisz się
114. Nowa Góra, "II Bieg przez Paryż - Czerwony Berecik (biegi dla dzieci)" Zapisz się
115. Tczew, "V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
116. Władysławowo, "Startuj w Przedbiegach" Zapisz się
117. Katowice, "Bieg Śląskich Aniołów " Zapisz się
118. Szczytno, "III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Zapisz się
119. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Zapisz się
120. Pelplin, "LOTTO Bieg Cysterski 2019" Zapisz się
121. Sopot, "Piwna Mila 2019" Zapisz się
122. Olkusz, "Olkuski Bieg Uliczny IV Srebrna Dziesiątka " Zapisz się
123. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #6" Zapisz się
124. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IV Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
125. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
126. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
127. Zapowiednik k. Skarszew, "VII Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Zapisz się
128. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci " Zapisz się
129. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce - dorośli" Zapisz się
130. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I" Zapisz się
131. Słowik, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Zapisz się
132. Kuźnica - Rozewie, "I Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
133. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Zapisz się
134. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Zapisz się
135. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Zapisz się
136. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Zapisz się
137. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Zapisz się
138. Elbląg, "X Elbląski Półmaraton Bażant 2019" Zapisz się
139. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Zapisz się
140. Małkowo, gm. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Zapisz się
141. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #6" Zapisz się
142. Zakrzówek Szlachecki, "I Radomszczańska Piwna Mila" Zapisz się
143. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
144. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
145. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Zapisz się
146. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
147. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
148. Pokrzywna, "II Rajd na Kopę Biskupią bez Granic" Zapisz się
149. Władysławowo, "III Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Zapisz się
150. Częstochowa, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VIII" Zapisz się
151. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Zapisz się
152. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Zapisz się
153. Osie, "XXX Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - II Biegowe Grand Prix Kociewia 2019" Zapisz się
154. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Zapisz się
155. Hel, "I HELSKI BIEG W RAMACH 80 ROCZNICY OBRONY HELU" Zapisz się
156. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
157. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Zapisz się
158. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Zapisz się
159. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Zapisz się
160. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Zapisz się
161. Kobylnica, "Korona Północy Polski #3" Zapisz się
162. Czerwionka - Leszczyny, "I Charytatywny Taneczny Maraton SALSATION i ZUMBY" Zapisz się
163. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Zapisz się
164. Tychy, "I Tyski Bieg Halloweenowy na Sublach" Zapisz się
165. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
166. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
167. Sopot, "MonsteRUN" Zapisz się
168. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
169. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
170. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Zapisz się
171. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
172. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Zapisz się
173. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
174. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Zapisz się
175. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Zapisz się
176. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Zapisz się
177. Gdynia, "Wielka Korona" Zapisz się
178. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Zapisz się
179. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Zapisz się
180. Sopot, "Bieg W Pi#du" Zapisz się
181. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
182. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Zapisz się
183. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Zapisz się
184. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Zapisz się
185. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
186. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Zapisz się
187. Sopot, "Bieg Karnawałowy - Grand Prix Trójmiasta #2" Zapisz się
188. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
189. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
190. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
191. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
192. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
193. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
194. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ