# Nazwa
1. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 25.06.2019" Zapisz się
2. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 27.06.2019" Zapisz się
3. Wejherowo, "4 Festiwal Biegów Nartorolkowych ArenaTax Ultramaraton 200 km / 4 Festival of Roller-Ski Races ArenaTax Ultramarathon 200 km" Zapisz się
4. Gdańsk, "2# Gdańsk Matemblewo XC Gdańsk" Zapisz się
5. Sierpin, "Impreza survivalowo - wytrzymałościowa "Urtica" 2019" Zapisz się
6. Korycin, "Triathlon na dystansie 1/8 IM w Korycinie" Zapisz się
7. Ostrołęka, "Letni Rodzinny Rajd Rowerowy" Zapisz się
8. Grudziądz, "Bieg Trzech Plaż oraz Bieg Trzech Plaż Junior" Zapisz się
9. Korycin, "XXVIII Półmaraton Mleczny oraz Bieg do Grodu" Zapisz się
10. Włocławek, "Pierogrun - biegi dla dzieci" Zapisz się
11. Włocławek, "Pierogrun" Zapisz się
12. Bogatynia, "Rajd Kotliny Turoszowskiej" Zapisz się
13. Prakwice koło Dzierzgonia, "Leśny Rajd na Orientację zButa XIII edycja" Zapisz się
14. Władysławowo i okolice, "VII Europejski Rajd Rowerowy" Zapisz się
15. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - czerwiec" Zapisz się
16. Klon, "Klon Biega dla Michała" Zapisz się
17. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap I - 10 km" Zapisz się
18. Suwałki, "Półkolonie Letnie pn. ,,Sportowe Wakacje" - I TURNUS " Zapisz się
19. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - I turnus" Zapisz się
20. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 02.07.2019" Zapisz się
21. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "Trening Open Water by Aqua Sphere - 04.07.2019" Zapisz się
22. Kretowiny, "XXI Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie" Zapisz się
23. Rajgród, "iSWIM iRUN Mistrzostwa" Zapisz się
24. Giżycko, "Puchar Wyspy Giżyckiej" Zapisz się
25. Brodnica, "VIII Dycha Anny Wazówny" Zapisz się
26. Trójmiasto, "ANOmalia #3" Zapisz się
27. Tczew (Rokitki), "V Tczewski Cross Rowerowy" Zapisz się
28. Malbork, "Bieg oraz Marsz NW Wałami Von Plauena " Zapisz się
29. Wrocław, "Grand Prix Copaya by Decathlon" Zapisz się
30. Wrocław, Las Osobowicki, "Letni Rajd Nordic Walking 4 Pory Roku - Lato" Zapisz się
31. Gdynia, "Bieg Arkowca" Zapisz się
32. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe wakcje " - II turnus" Zapisz się
33. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 11.07.2019" Zapisz się
34. Kalety, "I Rajd - "Bier kije i ciś do Zielonej"" Zapisz się
35. Żukowo, "I Sztafetowy Bieg Żukowski" Zapisz się
36. Wodzisław Śląski , "Run & Cross 2019 Wodzisław Śląski " Zapisz się
37. Wydminy, "IV Półmaraton Wydminy - Biegi Dzieci" Zapisz się
38. Wydminy, "IV Półmaraton Wydminy - 5km" Zapisz się
39. Tarnowskie Góry, "Barbórkowe lotanie" Zapisz się
40. Wydminy, "IV Półmaratony Wydmin - 21.1km" Zapisz się
41. Rudy koło Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem 4" Zapisz się
42. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe wakacje" III turnus" Zapisz się
43. Starogard Gdański, "Run Gym oraz Run Gym Kids" Zapisz się
44. Suwałki, "Suwałki Beach Arena 2019" Zapisz się
45. Prabuty, "V Rajd Rowerowy "Pamięci Kresowian"" Zapisz się
46. Piekary Śląskie, "Auto Śliwka Piekarski Półmaraton, Nocna zaDyszka, Marsz Nordic Walking - Bieg dla dzieci" Zapisz się
47. Kotuń, "Bieg Pamięci w 75 rocznicę Akcji ,,Burza"" Zapisz się
48. Piekary Śląskie, "Auto Śliwka Piekarski Półmaraton - Nocna zaDyszka - NW" Zapisz się
49. Krzywe, Suwałki, "Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego" Zapisz się
50. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - lipiec" Zapisz się
51. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #4" Zapisz się
52. Wińsko, "IV Bieg Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy" Zapisz się
53. Suwałki, "Osir on Tour 2019 część III WILNO" Zapisz się
54. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - II turnus" Zapisz się
55. Suwałki, "Półkolonie letnie "Sportowe Wakacje" IV turnus" Zapisz się
56. Gdańsk Brzeźno ul. Jantarowa 1, 80-341 Gdańsk, "sailfish swimnights Gdańsk - 25.07.2019" Zapisz się
57. Gdańsk, "3# Gdańsk Abrahama XC Gdańsk" Zapisz się
58. Puck, "XI Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha" Zapisz się
59. Mrągowo, "Bieg Kowboja 4 - Piknik Country" Zapisz się
60. Kleszczele, "4. Bieg Królewski" Zapisz się
61. Linia, "Piwna Mila Linia 2019" Zapisz się
62. TYKOCIN, " IV Bieg Stefana Czarnieckiego w Tykocinie " Zapisz się
63. Parpary k/Sztumu, "Półmaraton Szlakiem Bielika 3 edycja" Zapisz się
64. Sieradz, "Rajdowanie nad Wartą" Zapisz się
65. Rybaki, "Bieg Twardego 2019" odwołano
66. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - III turnus" Zapisz się
67. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje" - V turnus" Zapisz się
68. Sztum, "Sztumski Aquathlon" odwołano
69. Kobylnica, "Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg" Zapisz się
70. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka - XI Edycja " Zapisz się
71. Pelplin, "CYKLO Pelplin wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #5" Zapisz się
72. Kijewo Królewskie, "Piątka dla Szymona" Zapisz się
73. Korczew, "Biegiem Przez Zielony Korczew" Zapisz się
74. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe wakcje" - VI turnus" Zapisz się
75. Łukta, "R.Ambo Race II Bitwa (6km)+ Kids " Zapisz się
76. Gdynia, "ESKA Bikini SummeRUN" Zapisz się
77. Mysłowice, "I Mysłowicki Dogtrekking" Zapisz się
78. Łukta, "R.Ambo Race II Wojna (12 km)" Zapisz się
79. Kalisz, "Rajd Rowerowy po Aglomeracji Kalisko - Ostrowskiej - Edycja I" Zapisz się
80. Czerwińsk nad Wisłą, "III Bieg Szlakiem Doliny Wisły" Zapisz się
81. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia" Zapisz się
82. Rozłazino, "Bieg po Radość z Życia - biegi dla dzieci" Zapisz się
83. Pasłęk, "X Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych" Zapisz się
84. Sokółka, "Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - IV turnus" Zapisz się
85. Suwałki, "Półkolonie letnie pn. "Sportowe Wakacje"- VII turnus" Zapisz się
86. Wasilków k.Białegostoku, "Impreza na Orientację Front Wschodni 2019" Zapisz się
87. Zalew Wióry w gm. Pawłów, Góry Świętokrzyskie , "Swimrun Wióry 2019" Zapisz się
88. Zalew Wióry w gm.Pawłów w Górach Świętokrzyskich, "Swimrun Wióry 2019 - start SOLO" Zapisz się
89. RUDAWKA WIEŚ, "Czarna Hańcza Ultra " Zapisz się
90. Grudziądz, "Bieg Ułański o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej" Zapisz się
91. Półwysep Helski, "X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VI Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
92. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka" Zapisz się
93. Nowogard, "VI Maraton MTB Wokół Jeziora Nowogardzkiego - Memoriał Artura Komisarka - RODZINNY" Zapisz się
94. Wasilków k.Białegostoku, "Leśne Przygody #3" Zapisz się
95. Niekłań Wielki, "IV Bieg Niekłański 2019" Zapisz się
96. Świerklaniec, "IV Piona Gwidona" Zapisz się
97. Reda, "Redzka 10-ka" Zapisz się
98. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - sierpień" Zapisz się
99. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #5" Zapisz się
100. Bieniszew, "gRUNt II Bieg w Puszczy Bieniszewskiej" Zapisz się
101. Gliwice, "Wybiegaj w sobie Rodzica Zastępczego" Zapisz się
102. Turtul, "Predathlon – Turtul 2019" Zapisz się
103. Bytom, "IV Cross - Mol" Zapisz się
104. Tczew, "Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu- Mistrzostwa Polski Kolejarzy – 10 KM" Zapisz się
105. Srocko, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VI" Zapisz się
106. Sobótka, Ślęża, "ŚLĘŻA - Cykl Marszy Nordic Walking KORONA SUDETÓW POLSKICH " Zapisz się
107. Janów Podlaski, "Triathlon Krainą Bugu" Zapisz się
108. Jawor, "Szalona 9" Zapisz się
109. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning 2019" Zapisz się
110. Kartuzy, "III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
111. Skórzec, "Skórzeckie Biegi Crossowe Etap II – 6,5km" Zapisz się
112. Braniewo, "IV Braniewski Bieg Hozjusza, Hozjusz na Piątkę i Mały Hozjusz" Zapisz się
113. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny (42KM, 21KM, 10KM)" Zapisz się
114. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking - -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
115. Lubiewo, "XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Zapisz się
116. Owidz k/Starogard Gdański, "Kociewie Kołem 2019" Zapisz się
117. Czarna Białostocka , "II Bieg Hubertowski" Zapisz się
118. Tczew, "V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
119. Władysławowo, "Startuj w Przedbiegach" Zapisz się
120. Szczytno, "III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Zapisz się
121. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Zapisz się
122. Pelplin, "Bieg Cysterski 2019" Zapisz się
123. Sopot, "Piwna Mila 2019" Zapisz się
124. Olkusz, "Olkuski Bieg Uliczny IV Srebrna Dziesiątka " Zapisz się
125. Kartuzy, "CYKLO Kartuzy wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup #6" Zapisz się
126. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IV Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
127. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
128. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
129. Zapowiednik k. Skarszew, "VII Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Zapisz się
130. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia- św.Wojciech - Lipce - dzieci " Zapisz się
131. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/4 - Orunia - św.Wojciech - Lipce - dorośli" Zapisz się
132. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I" Zapisz się
133. Słowik, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VII" Zapisz się
134. Kuźnica - Rozewie, "I Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
135. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Zapisz się
136. Gdynia, "Laser Run City Tour 2019 #3" Zapisz się
137. Gniew, "VI Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Zapisz się
138. Grójec, "IX Grójecka Dycha" Zapisz się
139. Oleśnica, "IX Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking - Oleśnica 2019" Zapisz się
140. Elbląg, "X Elbląski Półmaraton Bażant 2019" Zapisz się
141. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - wrzesień" Zapisz się
142. Małkowo, gm. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Zapisz się
143. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #6" Zapisz się
144. Kiełpino, "Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
145. Kiełpino, "Bieg dla Par - 4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
146. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa - zamówienia na koszulki, rękawki, czapki " Zapisz się
147. Kiełpino, "4. Bieg Arasmusa" Zapisz się
148. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
149. Częstochowa, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap VIII" Zapisz się
150. Węgorzyno, "Węgorzyńska Ultramaratońska Doba" Zapisz się
151. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Zapisz się
152. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Zapisz się
153. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Zapisz się
154. Starogard Gdański, "28. Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
155. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Zapisz się
156. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Zapisz się
157. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - październik" Zapisz się
158. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Zapisz się
159. Kobylnica, "Korona Północy Polski #3" Zapisz się
160. Władysławowo, "I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW" Zapisz się
161. Tuchola, "X Bieg Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
162. Tuchola, "X Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Zapisz się
163. Sopot, "MonsteRUN" Zapisz się
164. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
165. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
166. Dzięcielec, "III Bieg Patriotów" Zapisz się
167. Tczew, "XXIX Uliczny Bieg Sambora " Zapisz się
168. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
169. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Zapisz się
170. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Zapisz się
171. Płońsk, "Bieg Niepodległości - Płońsk" Zapisz się
172. Gdynia, "Wielka Korona" Zapisz się
173. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - listopad" Zapisz się
174. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Zapisz się
175. Sopot, "Bieg W Pi#du" Zapisz się
176. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
177. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Zapisz się
178. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Zapisz się
179. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Zapisz się
180. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
181. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - grudzień" Zapisz się
182. Sopot, "Bieg Karnawałowy - Grand Prix Trójmiasta #2" Zapisz się
183. Gdynia, "Bieg Walentynkowy - Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
184. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
185. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
186. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
187. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
188. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
189. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ