4 PKO Piekarski Półmaraton wraz z Nocną zaDyszką

Miasto Piekary Śląskie, Stowarzyszenie APN Olimpia Piekary Śląskie  oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich zapraszają wszystkich biegaczy na 4 PKO Piekarski Półmaraton połączony z Nocną zaDyszką . Zawody te odbędą się w sobotę 22 lipca!

4 PKO Piekarski Półmaraton to rywalizacja, która sprawi, że nasze miasto stanie się prawdziwą nocną stolicą biegów. Otóż 22 lipca o godzinie 21.00 setki biegaczy zgromadzi się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Olimpijskiej 3, by wspólnie wziąć udział w sportowych zmaganiach. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wystartować zarówno w zawodach na dystansie 21,0975 km (Piekarski Półmaraton), jak i w towarzyszącym im biegu pod nazwą Nocna zaDyszka, którego dystans wyniesie 10 km. Podczas imprezy w godzinach popołudniowych przewidywane są również konkurencje biegowe dla najmłodszych pasjonatów sportu.

Już dziś zachęcamy do zapisów, których dokonywać można za pośrednictwem strony internetowej

https://elektronicznezapisy.pl/event/8227.html

Wysokość opłaty startowej uwarunkowana jest czasem jej dokonania. W ramach tej opłaty każdy uczestnik otrzyma:

Pakiet podstawowy zawiera: numer startowy, elektroniczny pomiar czasu, medal, opiekę medyczną, posiłek po biegu, dodatkowe niespodzianki od Organizatorów i Partnerów, możliwość skorzystania z depozytu, punktu odżywczego oraz 2 punktów z wodą na trasie biegu.

Pakiet z koszulką zawiera: całą zawartość ujętą w pakiecie podstawowym wraz
z pamiątkową koszulką.

Wśród uczestników rywalizacji, którzy ukończą zmagania rozlosowana zostanie wycieczka dla 2 osób, ufundowana przez Miejskie Centrum Informacji i Turystyki z Piekar Śląskich.

4 PKO Piekarski  Półmaraton jest trzecim z biegów realizowanych w 2023 roku w ramach PKO Korony Śląskich Półmaratonów.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Prezydent Miasta Piekary Śląskie Sława Umińska-Duraj.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

 

Wyświetleń: 24363

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ